Erotická povídka: Pán panství

pán panství broskvicky.cz

Jmenuji je Petr z Mladějova a narodil jsem se přesně před padesáti lety, léta páně 1230. Malé panství kolem hrádku Mladějov, rozlehlé lesy a několik vesnic, mi dovoluje trávit bezstarostný život. Byl jsem dvacet let ženatý, ale má žena Kateřina před několika lety nešťastně zahynula. Ovšem kuchařka Matylda a děvečka Barbora se starají o to, aby mé lože nevychladlo a čůrák zůstával stále tvrdý. Osud mi nedopřál potomka a dědice. Jsem ale stále při síle a snad se za ta léta, co mi na světě zbývají, ještě syna dočkám.

Celý minulý týden jsem byl nemocný. Ležel jsem v horečkách. Teď už jsem ale konečně v pořádku a dopřávám si bohatou večeři v hodovní síni. Barbora nosí na stůl pečená kuřata a já je zapíjím žejdlíky dobrého piva. Naklání se nade mně a její mohutná vemena se jí derou ven z těsného živůtku. Chyběla mi. V jejích pětadvaceti letech jsou i přes svou obří velikost stále pevná. Dnes v noci si je vezmu. I celé její tělo. A i ona dobře ví, co ji čeká.

erotická povídka pán šuká svou služku bezpasaka.cz

„Mám dost. Ukliď ze stolu a pojď mi odestlat,“ poručím. Odebereme se do mé ložnice a Barbora rozdělá oheň v krbu. Velká místnost je v několika minutách příjemně teplá. Pokynu jí, aby mi pomohla vyzout boty a svléct oděv. Stojím před ní nahý a v Barbořiných očích vidím zklamání, že můj úd zatím visí zvadle dolů. Jen se usměje, klekne na postel a vykasá si svou dlouhou sukni. Ví moc dobře co na mě platí, potvora. 

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image