Erotická povídka: Poprvé na tantrické masáži

tantra masáž broskvicky.cz

Žiju sám, je mi čtyřicet, mám práci, která mi vyhovuje a vydělávám dost na své záliby a koníčky. Sportuji a občas zajdu s kámoši na pivo nebo do baru upustit páru. Nemám potřebu se vázat a budovat rodinu. Chlapi ale většinou řeší svoje manželky a děti a to mě fakt nebere. Jasně, že si občas (docela často) potřebuju zašukat, ale raději sbalím v baru nějakou kočku a za pár panáků je každá druhá ochotná si užít nezávazného sexu. Když to stojí za to, můžeme si to spolu párkrát zopakovat. Po čase mě to většinou už začne nudit. Uvažoval jsem o tom, že bych využil služeb profesionálky – prostitutky, nebo holky z privátu, nebo vyzkoušel nějakou erotickou masáž, ale měl jsem pocit, že by tomu chybělo nadšení a spontánnost z její strany, která se mi tak líbí u normálních holek.

Před měsícem jsem slavil narozeniny a chlapy napadlo domluvit mi jako dárek tantrickou masáž. Nevěděl jsem, co si pod tím pojmem představit. Odjakživa mám nedůvěru ke všem těm „ezo“ praktikám, vonným tyčinkám a olejíčkům. Rozhodl jsem se ale dát tomu šanci a vyzkoušet něco nového. Slíbil jsem chlapům, že jim o všem pak poreferuju.

Zavolal jsem do masážního studia a objednal se na konkrétní termín. Mírně nesvůj jsem v domluvený den dorazil na uvedenou adresu. V příjemném prostředí mě přivítala hezká masérka oblečená v bílém tričku a bílých kalhotách. Na první pohled vypadala jako rehabilitační pracovnice. Už na druhý pohled jsem ale zaznamenal, že nemá podprsenku. Pěkná pevná prsa s vystouplými bradavkami se jí rýsovala pod upnutým tričkem. Zauvažoval jsem, jestli má kalhotky.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image