Erotická povídka: Poprvé u profi dominy

u dominy sex broskvicky.cz

Po dlouhém zvažování a návštěvě všech možných internetových stránek s BDSM tématikou jsem se rozhodl navštívit profi dominu Madam L. Když jsem prozkoumával její internetové stránky, ohromila mě její všestrannost. Nechtěl jsem aby návštěva probíhala podle nějakého scénáře, ale aby se mnou Madam zacházela podle její libosti, a hlavně jsem chtěl, aby se to líbilo jí a já poznal tu absolutní podřízenost.

Proto mi poslala obsáhlý dotazník, aby zjistila co vlastně se mnou. Pak jsme se domluvili na schůzce a dostal jsem instrukce. Jednoho dne jsem konečně dorazil do jejího studia a zaklepal. Přišla mi otevřít nějaká slečna oblečená v černém latexovém catsuitu. Boty na vysokých podpatcích a černý kožený obojek kolem krku. Představila se jako komtesa Iva a sdělila mi, že Madam se připravuje a ona se o mě zatím postará. 

Dle pokynů Madam jsem nesměl před schůzkou 10 dní masturbovat ani ejakulovat, a tak jsem byl vzrušený už od rána. Dala mi pokyn k svléknutí a já při tom jen těžko maskoval vzrušení. Po svléknutí mě odvedla do koupelny, kde jsem dostal klystýr a nechala mě abych se osprchoval. Bylo to hodně ponižující, ale ona to dělala s naprostou samozřejmostí, a to moje vzrušení ještě umocňovalo.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image