Erotická povídka: Povodně a ztráta panictví

povodně a panictví broskvicky.cz

Většina lidí na povodně vzpomíná celý život. Snad každý negativně, pro mnohé to byly nejhorší chvíle jejich života. Ani já na ty v roce 2015 nikdy nezapomenu. Jenže to nebyla má nejhorší zkušenost, naopak jedna z těch nejkrásnějších.

Tenkrát jsem ještě studoval, bylo mi 17. Bylo to někdy na konci jara, bylo už docela teplo, jenže přišlo období dešťů. S různou intenzitou pršelo už několikátý den. Tenkrát byl pátek. Cestou do školy jsem z autobusu pozoroval řeku Moravu, přes kterou jsem denně přejížděl. Šlo pozorovat celkem čitelné zvýšení hladiny. Už platila výstraha před povodněmi. Celý den pršelo, a když jsem se vracel domů, některé uličky už byly pod vodou. Déšť ustal a tak to vypadalo, že jsme z nejhoršího venku. Já bydlím asi tři kilometry od řeky Moravy a ještě na mírném kopečku, takže se nebylo třeba nijak strachovat. Doma jsem jako obvykle odhodil školní batoh a sedl k počítači. Tentokrát jsem chvílemi zabrousil i na stránky meteorologů, kde jsem sledovat radary a aktuální stav řeky. Blížily se další vydatné srážky.

ero povídka povodně a první sex bezpasaka.cz

Než začalo pršet, vrátili se i rodiče z práce a společně jsme pozorovali zpravodajství a záběry z míst, které už byly pod vodou. Asi ve čtyři hodiny odpoledne zazvonil mamce mobil. Volá jí její sestra, moje teta Klára, jestli by nemohli všichni přijet, že je začínají evakuovat a kdo má kam jet, ať odjede. Teta Klára bydlí v záplavové oblasti velmi blízko řeky se svým přítelem Petrem a jeho dětmi Tomášem a Evou. Tetě i Petrovi bylo něco přes padesát, synovi Tomášovi 25 a dceři Evě 23. Eva se mi líbila. Samozřejmě jsme souhlasili a ať tedy přijedou.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image