Erotická povídka: Prohlídka snů

Poslušná realitní makléřka

Při koupi nové nemovitosti mne potkal poměrně nevšední, avšak velmi luxusní zážitek. Když spokojená a uspokojená paní makléřka odjížděla, všiml jsem si, že v jejím vozidle ještě někdo sedí. Shodou okolností jsem o několik dní později zjistil, že to byl jeden z mých přátel do nepohody, který měl podobný nápad jako já. Utéct z ruchu velkoměsta.

On ten můj kamarád taky není žádný svatoušek, a jak jsme mluvili o krásné paní makléřce, došlo i na její a naše sexuální choutky a fantazie. Z toho všeho povídání u sklenky dobrého moku a několika vyměněných zprávách s paní Makléřkou, se vyvinul plán. Ona je totiž, jak jsme pak zjistili“ pěkná coura, se kterou chtíč velmi často cloumá, co se nebojí užít si život se vším všudy, a to plnými doušky.

Slovo dalo slovo, a to že chatička ještě nebyla prodaná a já byl poměrně vážný zájemce o koupi, mělo teď velikou výhodu. Zavolal jsem, že bych si přál ještě jednu prohlídku výše zmíněné nemovitosti. Domluvili jsme datum a čas a ve smluvený termín jsme se sešli na místě. Pro začátek pouze já a sexy makléřka. Na ten den se oblékla stylově. Její ňadra se dmula v upnutém roláčku, který zakrýval její štíhlý gazelí krk, ale naprosto rafinovaně odhaloval křivky jejího těla.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image