Erotická povídka: První incestní hrátky

pedofilní incest broskvicky.cz

Byl mrazivý sobotní večer a rodiče Sebastiána a Žanetky se chystali do divadla. Nebyli to žádní pravidelní diváci, zašli tam tak třikrát až čtyřikrát do roka. Děti se doma hlídaly samy, respektive starší Žanetka hlídala Sebastiána. Nebylo to poprvé. Rodiče si to mohli dovolit. Takto sami spolu občas hospodařili a kromě jedenkrát nevypnuté televize nebyl nikdy žádný problém. Maminka Sebastiánovi nachystala na večeři rohlík se salámem, Žanetce pak rohlík se sýrem, protože držela štíhlou linii, jak dívky drží. Všichni se navzájem rozloučili, rodiče odjeli a děti měly jít během dvou hodin spát. Za vše zodpovídala Žaneta. Ta byla ráda, že se o bratra v podstatě nemusí starat. Dala mu notebook a on se už zabavil počítačovými hrami. I Žanetka se dokázala zabavit. Střídala Facebook, Instagram, Youtube a do toho zvládala se svými vrstevnicemi řešit kluky a další důležité záležitosti.

Sebastiána ale přestala hra bavit. Jsou sami doma a tak přeci nebudou dělat to samé, co dělají, když jsou s rodiči. To dá rozum. Vypnul hru a taky začal brouzdat po internetu. Nejdříve si pouštěl videa na Youtube. Nešťastnou náhodou nezadával názvy písniček přímo do vyhledávacího okna videoportálu, ale do adresního řádku, což ho vždy přesměrovalo na Google a až z něj zpět na Youtube. Anglicky trochu uměl ze školy. A zvládl se naučit různá anglická slovíčka, která se standardně ve výuce neobjevují. Jako je třeba bra, což je podprsenka nebo pussy, což je v překladu našeho prezidenta kunda. Když ze zvědavosti, co najde, tohle zadal do adresního řádku prohlížeče, taky se mu zobrazila nějaká videa. Jen jiného rázu. Objevil údajně nejrozsáhlejší obsah internetu, objevil porno. Ne že by nikdy nic takového neviděl, v mobilu ve škole si ukazovali různá videa nebo GIFka. Opravdu, tento poslední zmiňovaný formát ještě nevymřel. Děti začínají stejně, jako kdysi začínali teď už jejich dědové s disketami. Sebastián si pustil jedno z těch videí, nasadil sluchátka a tiše se zadíval.

Jedním dechem shlédl celé dvacetiminutové péčko. Viděl tam vše. Jak vypadá dospělá žena i chlap, kam všude to jde strčit a že je z čeho vybírat. A jak se zakončuje, křečovitým prohnutím a následnou bílou tekutinou. Věděl, že jde o sperma, jen neměl ještě zvládnutou techniku ani teorii. Během sledování se mu postavil. I to už se párkrát stalo, ale při jiné příležitosti, třeba když ráno vstával. Vytáhl si ho z pod tepláků a slipů a chvíli se na něj díval. Trochu ho i pohonil, ale brzy začal ztrácet sílu. Jak to u chlapců v jeho věku bývá, chtěl to vyzkoušet. To by kluci ve škole čuměli, myslel si. Jediná ženská, spíš holka v domě, se kterou by to šlo, je ségra v protějším pokoji. Zpátky ho schoval do kalhot a vyrazil k Žanetě. Pěkně zaklepal, jak ho to doma učili a když mu Žaneta povolila vstup, vstoupil. „Co potřebuješ?“ zeptala se ho. „Nic, jen se nudím,“ odpověděl nesměle…

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image