Erotická povídka: Rande č. 2

Domluvený sex

Dnes se uvidíme podruhé. Poprvé to bylo jen narychlo, když ses jel jen projet na motorce. Tedy možná tomu pomohlo, že jsem ti poslala fotku mých právě holených nohou z vany :-), na které seš úchylný. Ale to je asi ta nejmenší Tvá úchylka 😀

Po domluvě mi píšeš, že už přijíždíš k nám a já ti dávám instrukce, kde máš zaparkovat. Pořád nevím, co si mám na sebe obléknout. Tedy vím, chceš, ať mám na sobě šaty, ale nemůžu vybrat jaké. Jelikož je zima, tak volím lehčí svetříkové šaty po kolena, pod nima mám jen podprsenku a samodržky, na nohy obouvám boty na podpatku, z věšáku sundávám softsheelovou černou bundu a rychle se kontroluju v zrcadle na chodbě, jestli tak můžu odejít. Zavírám dveře a vydávám se na nedaleké parkoviště, kde už na mě čekáš.

Přicházím, otevřu dveře auta a nasedám k tobě. Koukáš na mě, zdravíš mě a dáváš mi polibek. Ptáš se mě, jestli je to lepší než poprvé. To jsi mi totiž z nějakého důvodu ani nepodal ruku, ani mi nedal pusu na přivítání nebo mě objal, nic. Říkám, že dnes je to v pohodě.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image