Erotická povídka: Rande po letech, korzet a červený obojek

sexy rande po letech broskvicky.cz

Romanovi a Heleně docházel pomalu elán, chuť do života a vzájemná vášeň. Vyčerpávaly je každodenní starosti a hrozilo nebezpečí, že se jimi nechají ubít, skončí otrávení a lhostejní k sobě navzájem.

Helena dostala jednoho dne nápad, jak znovu vlít energii jejich vztahu. Co kdyby vyrazili společně na rande a sváděli se, dělali si radost, plnili tajná přání a hráli si podobně jako před lety? Co kdyby se dokázali navzájem příjemně překvapit? Oba si dali s přípravou na schůzku záležet. Roman předem zamluvil stůl v restauraci a čekal na Helenu ve městě. Ona se pečlivě věnovala tomu, jak bude vypadat, protože věděla, že jeho tím potěší. Rád se na ni díval.

Oblékla se výstředně a vyzývavě do obepnuté červené kožené sukně ke kolenům, bílé košilové halenky, jejíž knoflíčky nechala zcela rozepnuté, a černého korzetu pod prsa se šněrováním a kovovými kosticemi. Už při oblékání cítila vzrušení z absence spodního prádla a pevného sevření korzetem. Bylo to, jakoby ji někdo majetnicky objímal kolem pasu, až se jí začal krátit dech. ¨¨

Díky korzetu byla schopná stát a pohybovat se vzpřímeně a nehrbit se, jak mívá zvykem. Na nohou měla černé punčochy na podvazky (s červenou krajkou, což ale vzhledem k úzké a relativně dlouhé sukni neměl nikdo šanci zjistit) a kotníčkové boty na jehlovém vysokém podpatku. Díky botám, úzké sukni, která ji těsně obepínala, a korzetu mohla dělat při chůzi jen drobné krůčky.

POKRAČUJ VE ČTENÍ

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image