Erotická povídka: Roztoužená subinka

nadržená subinka broskvicky.cz

Po jednom večírku, kam Terezu jako svou subinku dovedl její muž Marek na vodítku s červeným obojkem, jim přišel vzkaz od Daniela. Psal, že zpovzdálí se zájmem sledoval jejich hru a líbilo se mu, jak si oba užívají Terezinu oddanost.

Oslovoval je oba, ale Terezu upoutaly jeho lichotky, které nepůsobily povrchně. Nechválil jí jen postavu, vlasy nebo obličej, ale inteligenci, odvahu a vztah s jejím mužem. Měla pocit, že ho skutečně zajímá. Byl jako její spřízněná duše. Podobně melancholický a přemýšlivý jako ona, stejně málomluvný, ale o to delší vzkazy psal. Odepsala mu a s Markovým svolením si začali psát a později se všichni tři sešli u nich doma.

nadržená subinka bezpasaka.cz

Daniel nepřitahoval Terezu fyzicky, vlastně nebyl vůbec její typ. Hubený špinavý blonďák se střihem anglického trávníku na hlavě, brýlatý jak úředníček, kterému časem začalo růst bříško, jako důkaz pohodlného života. Ale ve své roli (ve svém živlu) byl neodolatelný. Oproti prvnímu dojmu citlivého skoro ještě chlapce jí v určitých chvílích dával pocítit svou převahu, pádnou ruku a zlomyslnou radost provázenou škodolibým úšklebkem.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image