Erotická povídka: S 15 chlapy na chatě

sex na chatě broskvicky.cz

Napsal Sexuh

Zpozdila se mi výplata. Je třeba zaplatit dovolenou s dcerkou. A navíc nájem. Půjčit mi nemá kdo. Do banky nechci. Otevírám noviny.

U inzerátu nabízející 25 litrů na ruku se zastavím. Je to totiž v Česku, konkrétně nějaká chata kousek za Prahou. Parta chlapů hledá na víkendovou párty společnici na všechno. V inzerátu se přímo píše, že od servírky až po kurvičku. Pár minut s mobilem v ruce váhám, nakonec to zkusím.

Vezme to mužský hlas nic neříkajícím: „Prosím?“ „Dobrý den, Veronika Býková, já jsem našla na internetu inzerát, že na víkend hledáte servírku, je to ještě aktuální?“ opatrně se zeptám, kdyby šlo jen o vtip. „Ano, ještě nikoho nemáme, ale to není jen roznos jídla,“ naznačí muž. Hned reaguji: „Ano, já vím, to je v pořádku.“ Pán na druhé straně chce schůzku, domluvíme se tedy na druhý den v jedné pražské kavárně. V domluvený čas se tam skutečně sejdeme. Je to statný muž, věk okolo čtyřiceti. Začalo by to v sobotu ráno a skončilo v neděli někdy okolo oběda. Po celou tu dobu jim budu k dispozici, bude jich tam maximálně patnáct.

Budu povolná a bude to bez ochrany, nemám se bát, všichni jsou zdraví. Naštěstí stále beru antikoncepci, zbytek musím risknout. Peníze dostanu po akci na ruku, samozřejmě žádnou smlouvu na to nebudu mít. Nakonec jsme si plácli, dopravit se tam mám sama. Zajistila jsem si pro dceru chůvu, která přišla v sobotu ráno a pro jistotu počítala se směnou až do nedělního večera. Oblékla jsem si to nejsvůdnější, co doma mám, nazula červené lodičky a vyrazila na autobus. Na chatu jsem došla přesně na čas. Poslední dva kilometry jsem došla pěšky.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image