Erotická povídka: Sestřenice

eropovídka sestřenice broskvicky.cz

Filip byl hodný kluk. Jedináček, žil v rodiči v rodinném domě nedaleko Hodonína. Žili si normální spokojený život. Měl sestřenici. Docela vykutálenou. Byla o něco starší, první dítě měla už v osmnácti. Ta žila na sídlišti jen pár minut jízdy od Filipa. Jako rozvedená matka, které bývalý žádné alimenty neplatí a jen střídá ženské a vězení, nemá téměř žádný majetek a přežívá od dávky k dávce. Tedy obrazně řečeno, miluje nakupování a to se s napjatým rozpočtem moc nemusí. To jí však nedělá vrásky. Celé dny sedí u počítače, a když najde něco, co se jí líbí, pošle odkaz svým příbuzným. Své mamce, svému tátovi, ale třeba i Filipově mamince. Nikdy nezapomene dodat, že se blíží nějaké výročí, ať už narozeniny, svátek, Vánoce, Velikonoce, Valentýn a mnoho dalšího. A všichni ti jí to kupují, je to přeci rodina. Jen párkrát se stalo, že odmítli a byl oheň na střeše.

Takže všichni drží hubu a krok. Nezůstává pouze u dárků a nakupování. Samozřejmě nemá auto. Řidičský průkaz vlastní, když si ho dělala v osmnácti jako všichni ostatní, ale nikdy neřídila. A to jsou neustále nářky, že v Ikea je levný noční stolek, malá má vystoupení aerobiku ve Zlíně, potřebuje udělat velký nákup, který neunese, potřebuje odvést starý noční stolek a mnoho dalšího. Filipa to štvalo, nejraději by ji neznal. Vlastně se mu takto znechutila až v okamžiku, kdy dostal řidičák. Asi vás napadla otázka, proč to Filip vlastně dělá. Protože nad vydařenou sestřenkou Ivetou drží ochrannou ruku Filipova maminka Dáša a ta vždy zpracuje Filipa nebo manžela Kamila.

eropovídka sestřenice bezpasaka.cz

Čas plynul dál, Filip už několik let pracoval. Byl spořivý a moc dobře věděl, co chce. Jeho plán byl našetřit tak velikou částku, aby mohl v Brně koupit byt, pronajmout ho a žít z pronájmu. Proč Brno? Jsou tam sice drahé nemovitosti, ale zároveň vysoké nájmy. A jako programátorovi se mu šetřit dařilo. Žil s rodiči, neměl auto ani jiný majetek, většinu mzdy dával na spoření. V 35 přesáhl naspořenou hranici tří milionů. Na této částce začínají byty v Brně. Začal tedy hledat. V této době ho potkala tragédie. Rodiče měli autonehodu, při které zahynuli. Zdrcenému Filipovi se podařilo koupit byt a pronajmout ho. Jako jedináček zdědil veškerý majetek rodičů, další byt v centru Hodonína a rodinný dům, ve kterém žil. Nový byt byl již pronajatý, pokračoval tedy s pronájmem. Pronajal i část dvougeneračního domu, kde zůstal bydlet. V práci dal výpověď a uzavřel se do sebe. Žil z nájmů. Přestal používat mobil i počítač. Celé dny se válel doma, vařil jen hotovky a koukal na televizi. Úplně se uzavřel před okolním světem. Nešel zkontaktovat jinak, než osobně nebo dopisem. Na domovní zvonek mnohdy nereagoval.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image