Erotická povídka: Sex na farmě plné zvířat

sex na farmě broskvicky.cz

Po pěti letech jsme měli první sraz ze základky. Schválně jsme to vybrali po pěti letech, abychom se mohli pobavit, kdo co studuje a kdo kde pracuje. Holky zamluvily salónek v restauraci a sešlo se nás 21 z 28. Přišel i Patrik. Jako jediný z nás nešel po škole ani na střední. Nebyl moc bystrý. Za to měli rodinnou farmu, tak ji měl převzít, protože měl nemocné rodiče a měl s nimi trápení už na základce. Docela mě to zajímalo a tak jsem se s ním dala do řeči. Vykládal, jak je to náročné, jak je nevyspalý a tak dále. Oponovala jsem, že se má lépe, než pracující, že brzy vstávám do práce, jsem v práci ve stresu a nejsem ve vlastním. Trochu jsme popili a nakonec jsem uzavřela dohodu. Za dva týdny jsme měli v práci celozávodní čtrnáctidenní dovolenou. Takže si týden vyzkouším být farmářkou. Stejně jsem žádnou dovolenou neměla v plánu. A na konci řeknu, zda je náročnější farmaření nebo má práce. Ještě je fér říct, že pracuji u pásu na dvou směnách.

Odpracovala jsem poslední pátek před dovolenou. Měla jsem ranní a doma jsem byla už ve tři. Většinu věcí jsem měla sbalenou, takže jsem dobalila pár nezbytností, jako třeba zubní kartáček a vyrazila na vlak. Farma byla v jedné díře. Ale zase to nebylo až tak daleko. Pouhou půlhodinku jsem jela vlakem. Pak jsem táhla kufr do autobusu, pak přestup do dalšího a nakonec jsem vystoupila v nějaké vísce, kde lišky dávají dobrou noc. Na zastávce už čekal Patrik. Vzal mi kufr a naložil ho na korbu špinavého auta. Všude bahno, na sklech, na klikách i na korbě. Nijak jsem to nekomentovala, sedla si vedle něj a těšila se na dovolenou. Pokračoval hlouběji do té vesnice.

Pak skončila asfaltová cesta a on pokračoval po polní cestě. Ta se v zápětí změnila v rozbahněný tankodrom. Patrik zkušeně držel rychlost a docela se vyhýbal všem větším propadlinám. Už chápu, proč to auto vypadá tak, jak vypadá. Po několika desítkách minut jsme byli na farmě. Velká dřevěná vrata, opadaná omítka a zápach. Tak bych asi popsala můj první pocit. Vzal mi kufr a nesl ho do domu. Byla jsem vděčná, že ho nesl a nevezl ho po rozbahněném dvorku. Já přeskákala po zbylých trsech trávy až do domu za ním. Ukázal mi můj pokojíček. Jak pro služebnou, řekla jsem si, ale poděkovala mu. Byla tam jen postel a skříň. Na tom by nebylo nic špatného, ale holý zbytek podlahy měl asi 0,5×2,5 metru.

Pro představu, postel v rohu, vedle ní almara a pak už zeď. Abych se do té skříně a do postele dostala, byl tam půlmetrový pruh na průchod. Prostě jsem musela přehazovat kufr, abych se tam pohnula. Dnes jsem ještě mohla využívat servis hosta, od půlnoci budu vše dělat sama a Patrik mě bude komandovat. Na farmě není elektrika ani přivedený vodovod. Takže když se začínalo stmívat, dostala jsem svícen se zapálenou svíčkou. Bylo to takové romantické. Záchod suchý a něco jako koupelna bych nazvala místnost s vědrem a keramickým lavorem. Jako u praprababičky. Ohřál mi vodu, tak jsem se jen tak lehce umyla, osušila, vyzkoušela si premiéru na suchém smrdícím záchodu a šla spát. Nemohla jsem usnout, na těžkou pravou péřovou duchnu nejsem zvyklá.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image