Erotická povídka: Sex na posedu s cizincem

sex v lese a na posedu broskvicky.cz

Jsem studentka vysoké školy. No, jestli studentka není moc přehnaný výraz. Spíš posluchačka, řekla bych. Je krásný slunečný den a ve zkouškovým období by člověk byl radši někde venku a ne nad knížkama. Jelikož mi odpadla dnešní zkouška a já už jsem ve městě, tak přemýšlím, co dělat. Jít se učit do knihovny? Zajít si na kávu do kavárny? Byla by škoda být někde zavřená. Koupím si kávu s sebou a půjdu, kam mě nohy povedou. Třeba zažiji něco nového. Vzhledem ke slunečnému počasí doufám, že potkám alespoň pár koukatelných sporťáků. Protože pohled na cyklistu, co má své nádobíčko pěkně v nohavici, jo, na to se vždycky ráda podívám.

No jo, zase ty moje myšlenky, vidina velkého péra nenechává moji broskvičku chladnou. To protože už dlouho nic pořádného nezažila. Stačí, abych viděla sympatického chlapa, cítila jeho vůni a moje kalhotky vlhnou. Procházím se kolem cyklostezky a beru to parkem směrem k lesu. Vzpomínám si, že tady nedaleko byl posed. Moc lidí o něm neví. A ti, kteří ho znají, ho využívají spíš jako takovou menší rozhlednu. Jelikož tam není vidět z žádné cesty, tak to bude dobré místo na relax. Nebo taky na spoustu dalších věcí. Je rozhodnuto, vydávám se směrem k posedu.

sex na posedu bezpasaka.cz

Podívám se kolem. Vím, že tohle místo moc lidí nezná, ale co kdyby měl někdo stejný nápad jako já? Jo, už jsou tady zase moje myšlenky a představa jak jsem ohnutá o zábradlí a velký péro mi drtí mojí broskvičku. Jo, to by bylo… . Ano, kámoška má pravdu s tím, že jsem tak trochu, ehm, děvka… . Pššt, ale já to mám vážně moc ráda! Cestou po louce mám pocit, že tu nejsem sama. Tak nějak instinktivně se narovnám, vystrčím prsa, zatáhnu bříško. Mám jenom lehké letní šatičky, takže jsou moje prsa i bradavky pěkně vidět. Ve městě se po mě otočil nejeden chlap. To mi dělá sakra dobře, chci se líbit. Líbí se mi představa, že by chtěli moje tělo. Jakkoliv a kdekoliv. Vždyť já si taky představuju, jak svírám jejich žalud mezi rty a v dlani jim tisknu koule. Na chvíli je tak mám ve své moci. I když běžně, to je naopak, já jsem ta, co nad sebou potřebuje pevnou ruku. Koukám se kolem, ale nikde nikdo.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image