Erotická povídka: Sex na sněhu

sex na sněhu broskvicky.cz

Každý rok vyrážíme s kámošema na hory. Je to naše tradice už od střední. Letos se nás sešlo sedm a od začátku bylo jasný, že o zábavu nebude nouze. Přes den budeme na lyžích a na prknech brázdit zasněžené svahy, večer kecat o životě, popíjet a balit holky. 

Hned první den jsme si dali na sněhu pořádně do těla. Večer jsme si objednali v místní restauraci pořádnou večeři a začali se rozhlížet po holkách. Každý rok jsme hráli takovou hru. Vylosovali jsme jednoho z nás a tomu jsme pak vybrali holku, kterou musel sbalit. Když se mu to povedlo, mohl pro nás vymyslet nějaký praštěný úkol.

Letos jsem si poprvé “černého Petra” vylosoval já. Unavený, s plným břichem a pivem v ruce jsem čekal, jakou slečnu mi ti koumáci vyberou. Cíl je jasný a vždy stejný. Holku sbalit, užít si pořádnou líbačku (minimálně) a jako důkaz předložit fotku v mobilu a telefonní číslo na danou “výherkyni”. To vše do 24 hodin od startu. 

holka na sex na sněhu bezpasaka.cz

Někdy kluci vybrali schválně nějakou tlustou ošklivku, někdy zase top výstavní modelínu. Oba případy měly své pro a proti. Která asi letos vyjde na mě?

A je to tu. Kluci se s úsměvy od ucha k uchu konečně shodli. Prohlížím si holku, kterou mi vybrali. Sedí na baru s kamarádkami. Vypadá na první pohled celkem obyčejně. Plnoštíhlá, prsa ani velká ani malá, hnědé mikádo. Začínám vymýšlet balící taktiku.

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image