Erotická povídka: Sex na táboře

sex ve třech na táboře broskvicky.cz

Napsala Vzteklinka

Už od střední jezdím na letní tábor s ČČK. Postupem času jsem se vypracovala na oddílovou vedoucí. Tenhle rok jsem dostala na starosti ty nejproblémovější. Byla to skupinka 8 chlapců ve věku 14-17 let. No, co se dalo dělat, začala jsem jim vymýšlet aktivity, u kterých se nemohli zranit, a aby se u toho
jejich rozbouřené hormony vyřádili. Měla jsem tam dva zvláštní hochy, oba již sedmnáctiletí. První, který byl takový pošťuchovač, všechny provokoval a pak se jim smál, když dostali trest, a druhý který byl kliďas a většinu času trávil nad knížkou nebo mi pomáhal chystat soutěže.

Říkala jsem jim frajírek a knihomol. Oba pěkně rostlý mladý kluci. Jednou jsme šli k táborovému koupališti, lehla jsem si na břeh, abych na ně viděla a užívala si chvilku odpočinku. V tom se na mě přiřítil vodou nasáklý ručník, kterým byl obalený plážový míč. Vylítla jsem na ně, jestli jsou vůbec normální, že se chovají jako pošuci, a protože už jsem jich měla dost, vybídla jsem je, aby mi řekli, čí to byl nápad. Ukázalo se, že to měl celý na svědomí náš raubíř. Laškovně na mě pomrkával, že prý mě chtěl jen smočit.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image