Erotická povídka: Jak jsem zkusila sex po webce

sex po netu broskvicky.cz

Aneta se cítila sama, přestože se kolem ní neustále rojila spousta lidí. Sotva je vnímala. Aby ne. Zrovna totiž prožívala románek plný smyslného sexu s Petrem, když ji šéf musel poslat na jakési pitomé týdenní školení na druhý konec republiky. Takže její mladá kundička teď měla už pár dnů od Petrova ptáka utrum a dávala to Anetě řádně sežrat. Co chvíli i v ní zacukalo, pouštěla jí šimrání do bříška a takřka pořád byla mokrá a plná šťáv, i když Petrův jazyk, který by jí od nich pomohl, nebyl v dosahu.

To, že jí její miláček během dne píše nešťastné SMS, jak moc mu chybí a k tomu jako dodatek, co vše s ní udělá, až se vrátí, sice Anetu těšilo, ale tím víc musela myslet na svoji nevymrdanou broskvičku. Nechtěla si to dělat sama, když ji Petr umí přivést orgasmem až k nebesům, ale dalo se to vydržet čím dál méně. Nakonec se Petrovi svěřila, že už to nemůže vydržet a musí si něčím pičku projet. To byl třetí den školení.

Přes den Aneta doslova trpěla a těšila se na večer, kdy si konečně uleví. A její zlatíčko s ní. Ve zprávách se s Petrem domluvili, že si to večer spolu udělají přes webku. Zbývalo jediné, obstarat si robertka velikosti Petrova péra. Bylo to jeho přání a ona mu ho, ostatně jako všechny, chtěla splnit. Petr se zase na oplátku udělá do jejích kalhotek – strašně se těšila, až uvidí jeho husté, bílé semeno na černých krajkách. Po školení rychle utíkala do nejbližšího sexshopu, který si vyhledala na internetu. Prodavačka na ni spiklenecky pomrkávala, když jí po krátkém výběru z vitríny podávala šidítko, které délkou a velikostí nejvíce odpovídalo Petrovu přirození. Jen ty žíly na něm byly vystouplé až nepřirozeně. Určitě ji budou při průniku krásně stimulovat.

Když potom šla i s nákupem v hotelu po schodech, měla pocit, že mlaskání v jejím klíně musí být slyšet na celou chodbu. Zavřela za sebou dveře, a i když byla chtíčem celá bez sebe a stanovený termín připojení k chatu už vypršel, přece jen ještě zvládla rychlou sprchu. I robertka pěkně vydrhla. Pak už, zabalená v erárním županu, zasedla k notebooku a spojila se přes Skype s Petrem. Pohodlně se při tom uvelebila na postel a robertka položila vedle sebe, aby byl v pravý okamžik pěkně při ruce.

Vyměnili si jen pozdravy a pár frází, než se Petr Anety zeptal, jak se má její slaďoučká kundička. „Chceš se podívat?“ Ptala se dost zbytečně, protože i přes kameru bylo vidět, jak Petr hoří nedočkavostí. Když si pak pokládala notebook mezi nohy, aby kamera zabírala jak její klín, tak i obličej, Petr na nějakou chvíli ztratil řeč a jen si, mimo záběr kamery, masíroval napružené péro. „Tak už mi ho ukaž,“ zaškemrala Aneta hlasem, který Petra málem udělal. Na monitoru se objevila jeho kláda a na žaludu její nejluxusnější černé, krajkové kalhotky. V ruce najednou držela umělého ptáka, ani nevěděla jak, a hned si s ním začala hladit poštěváček. Petr ji bedlivě pozoroval a za chvíli i navigoval.

Chtěl, aby pustila vibrace a nechala ho vrnět, jen tak, položeného na pičce. Hned po spuštění si jej přiložila na – nyní už naběhlý – poštěváček. Vibrace jí přocházely do celého těla. Dívala se střídavě na svůj klín a na monitor, kde si Petr zvolna honil překrvenou kládu jejími kalhotkami. Vypadal skvěle. A kalhotky už byly celé splihlé a protečené mazáním za Petrova žaludu. V duchu byla u něho, čichala a ochutnávala tu nádheru.

„Musím si ji pořádně vymrdat,“ přestala se Aneta ovládat. „Ukaž mi to, tvrdě, jako když bych tě teď šoustal,“ povzbuzoval ji Petr, přičemž musel přestat s honěním, aby se hned neudělal. Aneta si zarazila vibrujícího kámoše do kundičky, která ho s potěšením přijala. Hned proti němu začala přirážet. Nic nepředstírala. Musela to dělat, potřebovala to. Vrážela si tam vibrátor ve zrychlujícím se tempu a přitom vrtěla pánví jako smyslů zbavená. „Joo, joo, máš skvělého ptáka,“ drmolila ze sebe, i když ten opravdový byl pouze na obrazovce. „Chtěl bys mi ji postříkat? …tak pojď, vycákej se. Všechno vycákej do těch kalhotek, dělej ty mrdáku …. já už buduuuu.“ Tohle Petr miloval. Momenty, kdy se Aneta přestala kontrolovat. Byla z ní vulgární kurvička, co chce jen jeho a jeho semeno. Lítalo z něj během chvilky. Látka kalhotek toho stihla zachytit jen minimum. Většina bílé nadílky skončila na klávesnici a stole, což Aneta nemohla vidět, i kdyby se teď nezmítala v bouřlivém orgasmu. Vibrace a hrbolky vibrátoru jí způsobovaly vlny energie, které cloumaly jejím štíhlým tělem několik minut.

Už jen z těch mlaskavých zvuků a Anetiných výkřiků se Petrovi pták opět vzorově postavil. Bylo mu jasné, že s jedním výstřikem od kamery určitě neodejde. A také svou lásku nepropustí, dokud neusoudí, že její mokrá pička nemá dost. Což teď ten pocit rozhodně neměl, protože už na něj Aneta znovu významně pomrkávala do kamery.

Další den na školení už rozdávala úsměvy na potkání. Věděla, že i když ji broskvička začínala znovu šimrat, Petr jí to krásně udělá, i když jen dálkově.

Další zážitky věčně nadržené Anetky najdete na www.anetka.cz.

Anetka.cz

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image