Erotická povídka: Sex s mrtvolou

sex s mrtvou ženou broskvicky.cz

Napsal Sexuh

Vstoupil a rozhlížel se po hřbitově a okolí, jestli je tam skutečně sám. Svítilo tam mnoho svíček, ale pohyb žádný. Proto zamknul auto, nasadil si čelovku, přes branku přehodil lopatu a igelitovou tašku a nakonec ji sám přelezl. Přišel k hrobu Venduly a znovu se opatrně rozhlížel po okolí. Když si byl jistý, že nikde nikdo není, pomalu dal na stranu svíčky, přenesl věnce, vzal lopatu a začal kopat.

Bylo to vcelku hlučné, do okolního ticha se rozléhalo každé kopnutí. Kopal dlouho. Střídavě se rozhlížel, protože se bál, pak si dával přestávky a pil, protože se do kopání pustit s vervou a brzy byl vyčerpaný. Po dvou hodinách byl u rakve. Menší lopatkou odebrat hlínu i po stranách. Viděl celou hnědou rakev. Po stranách odšrouboval šrouby a odjistil víko. Nebyl ho schopný sejmout, protože na něm stál. Proto si ještě vykopal kousek, aby ho dokázal vytáhnout.

Bylo těžké, ale po zápolení se mu podařilo ho dostat ven z hrobu. Ucítil velice intenzivní a nepříjemný posmrtný zápach. I když se ošil, vzrušilo ho to. Sám nevěděl, jestli ho víc vzrušoval zápach nebo pohled na Vendulu. Měla na sobě kostýmek a ponožky. Byla značně dobitá, po celém těle měla různé oděrky a po pitvě sešitou hlavu bez části vlasů. Na pohřbu se z tohoto důvodu ani rakev neotvírala. Kryštof ji hladil po vlasech a díval se na ni. Pak jí zmáčknul prsa …

….pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image