Erotická povídka: Sex s právničkou

sex s právničkou broskvicky.cz

Podal jsem si na jednom inzertním portále inzerát, že hledám dívku na cokoliv, na co přistoupí, tedy od mazlení až po sex. Samozřejmě za odměnu ve výši přiměřené tomu, co mi dovolí. Uběhl týden a přišla jedna odpověď. Vyměnili jsme si pár e-mailů. Dodnes nevím, jak se jmenovala. Bylo jí 19, mně 17, ale zalhal jsem, že už jsem plnoletý. Ten jeden rok navíc, to je už jedno. Já měl v pátek krátkou školu, končili jsme před dvanáctou. I ona mívala pátky volnější. Navíc to bylo potřeba naplánovat tak, aby nebyli rodiče doma. Z práce chodí něco před třetí hodinou. Začal jsem vymýšlet, jak vše rozvrhnout.

Našel jsem jí vlak a vymyslel přestup na autobus. Tím autobusem jsem ze školy jezdil i já, takže se potkáme už v něm a přivedu si ji domů a pomazlíme se. Na sex nechtěla přistoupit. Já byl tenkrát panic a už jen vidět nahou mladou holku a moct si na ni sáhnout mi stačilo. Domluvili jsme se na třech tisících. Já vím, za ty peníze bych měl i dvě prostitutky na hodinu, tenkrát jsem asi neznal obvyklý ceník. A je pravdou, že nebydlím v krajském městě a výběr je tady velice malý, ne-li žádný. Neskutečně jsem se na ni těšil.

Byla středa a paní učitelka, shodou okolností má třídní, nám sdělila, že potřebuje, aby nám odpadla páteční hodina příští týden, takže si ji vezmeme tento týden v pátek, tedy budeme tu déle. Tím mě samozřejmě naštvala. Ona dvouhodinovka angličtiny je špatná zpráva i normálně. Neznámé dívce jsem se tedy musel omluvit, že mi do toho něco tento týden vlezlo a že to o týden odložíme. Naštěstí nic nenamítala.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz

Dřívější vlak jí bohužel nejel, přesněji trávit tady hodinu času navíc nechtěla. Takže jsem jí napsal podrobné instrukce, na jaké zastávce vystoupit, že ji tam počkám, že nenastoupím cestou. Ze školy jsem šel přímo domů. Pro onu zkušenost jsem vybral ložnici rodičů, kde je postel pro dva. Jejich peřiny jsem z postele oddělal. Jejich ložnice vypadá víc reprezentativněji, než můj pokoj. Rozdíl jedné vyučovací hodiny není zase tak veliký, aby mi to dalo kdoví kolik času. Přiblížil se čas jejího příjezdu a já ji šel vyzvednout na autobusovou zastávku. Cestou k zastávce kolem mě projel onen autobus. Měl jsem zpoždění. Vyťukával jsem jí SMS zprávu, že mám asi dvě minutky zpoždění.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image