Erotická povídka: Sex s učitelkou

sex s učitelkou povídka broskvicky.cz

… Sedláková v mé blízkosti našla prázdnou láhev od vína, takže jsem na ni měla čekat na chodbě. Argumenty, že jsem nepila a ani ji nepřinesla, ji nezajímaly. Počkala jsem na chodbě, dokud si nevybila na holkách zlost. Na chodbě jsem už byla sama. „Pojď se mnou,“ přikázala Sedláčková, chytla mě za ruku a táhla za sebou. „To já nedovezla…,“ snažila jsem se jí vysvětlit. „Ticho, je noc, tady to nebudeme řešit,“ skočila mi do řeči. Přišly jsme do jejího pokoje, který měla sama pro sebe.

Posedila mě na svou postel a sedla si vedle mě. Kývla hlavou a pochopila jsem, že mám začít. A já začala: „Tu flašku jsem nedonesla já.“ „Myslela jsem si to,“ řekla klidně učitelka. „A pila jsi?“ zeptala se. Bála jsem se lhát, že by to z dechu poznala a tak jsem se přiznala, že trochu ano. Jen se usmála, pak zase zvážněla a povídá: „A víš, že jsi porušila školní řád?“ Jen jsem kývla hlavou, že vím a zadívala se do země. „Tak tam jsi byla veliká rebelka a teď se mi nedokážeš ani dívat do očí?“ řekla, chytila mi bradu a nasměrovala hlavu tak, abych se jí dívala do tváře.

 šukání s učitelkou broskvičky

„Kdo ale nikdy neporušil školní řád, že?“ otočila o 180 stupňů a rukou se opřela o hranu postele přesně mezi mýma nohama. Musela jsem je trošku dát od sebe, i tak jsem ji cítila na vnitřní straně stehen. Zaskočeně jsem zírala na její ruku, a když jsem se pohledem vrátila a chtěla se jí znovu podívat do očí, dala mi pusu na rty. Takovou rychlou, ani jsem nezaregistrovala, že se ke mně přibližuje. Nezmohla jsem se na nic a její ruku už jsem měla mezi nohama. 

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image