Erotická povídka: Sexuální hry ve třech

sexuální hry ve třech broskvicky.cz

Tentokrát naše setkání mělo být jiné. Ne že by se nám naše „normální“ trojka omrzela, ale chtěli jsme si v tomto případě naše hrátky zorganizovat trochu jinak. To nové by se dalo krátce shrnout jako „úkoly“ a „pomůcky“. Takhle to může znít trochu nudně, ale nuda to pro nás rozhodně nebyla.

Když jsme se po delším dohadování přes spoustu emailů o pravidlech hry, představách o možných úkolech a erotických pomůckách konečně sešli, byli jsme už dost natěšení. A po pár skleničkách vína jsme rádi zamířili do ložnice. Postel už rozestlaná, zajímavá hromádka hraček vedle ní…

Samozřejmě jsme vynechali takové ty „dětské“ fáze sexuálních úkolů – svlékání částí oděvu, líbání, ukazování ptáků a kundiček… Takže jsme už do hry nastoupili svlečení, i ty polibky proběhly už předem, při dobrém vínu. A naše těla jsme koneckonců už také, dlouho a důvěrně, znali.

Přesunuli jsme se tedy rovnou na postel a Honza jako pán domu začínal s losováním, dal nám vybrat. Tři sirky, jedna kratší. Klasika.

Jitka si vytáhla tu nejkratší. A hned zavelela: „Chlapi, ukažte mi, jak pěkně honíte, oba najednou. Chci je vidět hezky postavené!“
Co bychom pro dámu neudělali, začali jsme si je tedy honit. Tentokrát jen každý toho svého. Pozorovala naše pohyby, užívala si, jak se nám zvedají, a vypadala spokojeně. „Dost!“ řekla. To už mi stál opravdu pořádně. A Honzovi taky. Přiblížila se k nám, napřed olízla toho jeho, pak si ho i párkrát lehce zasunula do pusy, a pak se přesunula ke mně. A zopakovala to i s mým ptákem. To jsme sice na závěr úkolu nečekali, ale zakončení to bylo moc příjemné. A přiznám se bez mučení, v její puse se můj pták cítil moc dobře.
Další kolo čekalo.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image