Erotická povídka: Sexy milfka

sexy milfka broskvicky.cz

Napsala Laura

Vždycky se mi líbily o pár let starší holky. Karolíně, se kterou jsem prožil roční aférku, bylo ale o dost víc. Když jsme se seznámili, oslavila akorát 45 let. Náhodou jsem našel její inzerát na seznamce. Zaujala mě fotka krásné ženy v dokonalém spodním prádle. Zkusil jsem jí napsat. Odepsala mi a hned v prvním mailu dala jasně najevo, že hledá pouze jedno. Sex.

Rok plný kvalitního sexu

Sešli jsme se a hned po první schůzce bylo jasné, že nám to v posteli výrobně klape. Prožil jsem s Karolínou vášnivý roční románek, o kterém věděl jen můj nejlepší kamarád. Scházeli jsme se většinou jednou týdně v romantickém hotelu za Prahou. V zimě jsme spolu jeli na týden na lyže a na jaře na týden na Kanáry. 

Karolína pracovala jako vrcholová manažerka, byla vdaná a měla dvě dospělé děti. O svém soukromí nikdy nemluvila. Byla to inteligentní krásná žena, která byla vždy perfektně upravená a naše erotické schůzky měla jako ventil k náročné práci. Netajila se láskou k mladším mužům a pestrým sexuálním praktikám. Věděla co chce, jak to chce a uměla do dostat. Po roce jsem ji přestal bavit a našla si ještě o několik let mladšího milence. Já však ničeho nelituji, protože chvíle s ní byly nezapomenutelné. Rád vzpomínám hlavně na náš první sex.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image