Erotická povídka: Skútr

Taťka mi dal k dvacátým narozeninám skútr. Byl to hrozně fajn dárek. Moc to nežere, zaparkuji to všude a hlavně nestojím ve všudypřítomných zácpách. Napsaný zůstal na tátu, já si jen platila povinné ručení a benzín. Výrazně mi to ušetřilo čas při každodenním dojíždění do školy, na byt, na praxi a na brigádu.

Krom benzínu na mně ale zůstaly i platby garančních prohlídek. Je to takové jediné mínus nových skútrů a vlastně i motorek a aut. Abych měla záruku, musím jezdit na prohlídky. A první byla už po třech stech kilometrech, což jsem dala brzo. Pak to vycházelo na přibližně každého půl roku. Cena byla patnáct stovek. A to byla ta překážka. Tak nějak jsem přežívala korunu od koruny, už ten benzín byl náklad navíc, i když jsem mohla být na brigádě o hodinu déle, což mi stačilo na benzín skoro na týden, takže jsem se vlastně měla lépe i finančně.

Nicméně patnáct stovek jsem zrovna neměla. Svěřila jsem se kamarádce, jestli by mě do příštího týdne nezaložila. Taky byla na mizině. Nakonec mi dala radu: „Co řešíš? V tom servise stejně bude pracovat nějaký opravář, co hezkou holku neviděl ani z rychlíku. Pořád se rýpe v motorkách a s nimi mu tam jezdí jen samí chlapi. Vezmi si mini, zamrkej a dá ti to za litr.“ „Ale v sukni na skútru jezdit nemůžu,“ odpovím. „Proč ne?“ diví se kamarádka. „No by se mi asi vyhrnula…,“ nedořeknu myšlenku a zamyslím se. Vždyť ono by to možná šlo.

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image