Erotická povídka: Sousedčin dárek k plnoletosti

sex se sousedkou broskvicky.cz

Byl to pohled pro bohy. Stála tam ona, v červeném krajkovém spodním prádle, pohledem pumy si mě měřila a usmívala se od ucha k uchu. Nikdy ten pohled nezapomenu.

Když jsem poznal paní Šťávovou, bylo mi třináct a jí lehce přes třicet. Přestěhovala se zrovna do bytu vedle nás. Hned na první pohled to byla velmi sympatická paní. Pořád se smála, středně zrzavé vlasy, lehce při těle, nicméně tak akorát, nádherná vůně. A ten její hlas, jako kdyby krájela karamel. 

Její rty byly znakem prvotřídní rozkoše a hříšnosti, nosila je lehce vyšpulené a vždy natřené rtěnkou, ráda si je olizovala jazykem. Když na to vzpomínám zpětně, nezapomenutelná byla hned první věta, kterou mi řekla:

„Ty jsi ale roztomilý chlapec. Až budeš plnoletý, dám ti dárek, na který nikdy nezapomeneš.“

sex jako dárek od sousedky bezpasaka.cz

Čím jsem byl starší, tím víc jsem na tu větu myslel. Když mi bylo patnáct a začal jsem se sexuálně probouzet, tak na mě každé setkání s ní udělalo velký dojem. Vždy se tajemně usmívala, lehce si pohodila vlasy, případně se předklonila aby mi ukázala své dokonalé poprsí. Když jsem v šestnácti přišel o panictví, potkal jsem jí druhý den na chodbě. A začala se mě vyptávat…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image