Erotická povídka: Splněný sen o trojce a pás cudnosti

eropovídka trojka a pás cudnosti broskvicky.cz

Jana a Standa byli již pár let partneři, pro všechny navenek harmonický pár. Nikdo neměl nejmenší tušení, co se děje za dveřmi jejich ložnice a potažmo i během dne v Standových kalhotech, pod kterými občas skrýval svůj penis uzamčený v pásu cudnosti, ke kterému měla u sebe klíček jen jeho Jana. S touto myšlenkou před lety přišel Standa a Jana se v ní po prvotním překvapení rychle zhlédla a zalíbilo se jí, mít svého muže takto pod kontrolou. To, jak byl po pár dnech pod zámkem a bez orgasmu pozorný, se pro Janu časem stalo neodmyslitelnou součástí jejich vztahu.
Časem došli k myšlence zrealizovat to, co četli v povídkách, nebo viděli ve videích. Přizvat k nim dalšího muže.

Jednoho dne je konečně oslovil muž, který narozdíl od ostatních kultivovaně komunikoval, rozuměl tomu, co hledají a celkově na oba působil sympaticky. Po pár dnech a mnoha vyměněných řádcích textu se dohodli na společném obědě. Standovi bohužel na poslední chvíli pracovní povinnosti překazily plány, Janě bylo blbé setkání rušit a protože to Standovi nevadilo, tak na setkání s Adamem vyrazila sama. Konverzace u oběda příjemně plynula, Jana cítila, že toto bude ten pravý a dávala to Adamovi svými pohledy najevo. Po obědě ještě vyrazili na krátkou procházku, aby mohli mluvit i o věcech, které v restauraci plné lidí řešit nejde. Adam poté doprovodil Janu k autu.

pás cudnosti erotická povídka bezpasaka.cz

Pusa na rozloučenou se proměnila ve vášnivý polibek, při kterém Janě projel tělem párkrát pocit zamrazení. Z domu neznala ten pocit, kdy ji někdo chytne pevně za zadek, nebo zády přitiskne k autu, aby si vzal, co chce a šíleně ji to vzrušovalo. Domů se vracela s mokrou kundičkou a hned po Standově návratu z práce se nechala ukojit pusou a při tom mu vylíčila průběh setkání. Standa byl s dosavadním průběhem také spokojen, kapky tekoucí ven z jeho klícky na zem toho byly jasným důkazem. Jana je nemohla přehlédnout a na závěr je ze země setřela nohou, kterou následně Standovi nechala očistit jazykem.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image