Erotická povídka: Stříkání při tantra masáži

tantrická masáš eropovídka broskvicky.cz

Napsal Sexuh

O tantrické masáži, zkráceně tantře, jsem slyšel mnohokrát. Různé dívky to všude možně po internetu nabízejí. Nejde o erotickou službu. Tedy ne v pravém slova smyslu. Záleží na masérkách. Já mám zatím jednu zkušenost, se kterou se podělím. Na internetu jsem si našel jeden podnik, co se tím zabývá. Má třeba deset holek, které si jde na internetu vybrat. Zavolal jsem si tam, zvedla to paní na recepci. Potřeboval jsem se objednat na určitou hodinu, ne na konkrétní dívku. Řekl jsem tedy datum a čas a paní mi nadiktovala jména volných dívek.

Vybral jsem si nejmladší z nich, rezervaci potvrdil SMS zprávou a těšil jsem se. Pár minut předem jsem byl na místě. Paní z recepce mi šla napřed, abych trefil. Usadila mě na recepci, a čekal jsme na masérku. Přišla dívka z fotky, bosky, omotaná, nazval bych to snad hedvábnou látkou, jako by takový hedvábný ručník, jak kdyby vyšla z koupelny. Hedvábí to asi nebylo. To je fuk. Vzala mě tedy do svého pokojíčku. Na zemi byla matrace a nějaké masážní pomůcky. Dále sprchový kout, rádio a dvě židličky a stůl. Sedli jsme si a nalila mi čaj. Jako v čajovně, úplně mini šálky, spíš mističky.

Řekla mi, jak to bude probíhat a nabídla mi doplňkové služby, jako dodatečnou masáž zad, společnou sprchu, masáž análu a jiné. Zůstal jsem jen u základní hodinové nabídky. Měl jsem se osprchovat a ona odešla. Nakonec jsem se měl zabalit do něčeho podobného, v čem byla ona a že přijde. Takže odešla, svléknul jsem se a osprchoval. Omotal se do té látky a čekal. Téměř hned přišla. Stoupla si čelem k mým zádům a přimáčkla mě k sobě. Měl jsem se uklidnit, zavřít oči a zhluboka dýchat. Přiznávám, byl jsem nervózní. Nikdy jsem nebyl ani na běžné masáži.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image