Erotická povídka: Strip club v Londýně

striptýz broskvicky.cz

Už Vám někdy uletěly včely? Mě ještě ne. A co letadlo. Taky ne? Mně už jo. Jen jednou. A nebylo to tak strašné, jak se na první pohled zdá. Tedy v ten moment ano. To když jak debil předbíháte fronty na bezpečností kontrole, sprintujete dlouhým terminálem, abyste na první ceduli s bránami uviděli nápis „Gate closed“. Naštve to. Poslední let z Londýna do Vídně a stejně jsem ho zmeškal. Letištní ochranka mě však zmerčila a tak za mnou zavítala. Vysvětlil jsem jí situaci a zadními východy mě protáhnula mezi přílety, abych znovu prošel pasovou kontrolou a vstoupil do Velké Británie. No co, aspoň jsem uviděl trochu toho letištního zákulisí. Na informacích moc ochotní s prodejen nových letenek nebyli a poslali mě na jednu z odbavovacích bran. Ani tam to s ochotou nepřeháněli. Se není čemu divit, jejich dnešní letadla už jsou fuč, mají padla, a hala za dvě hodiny zavírá. Takže tady nepřenocuji. Sedám si na lavičku, z jiného londýnského letiště kupuji letenky na šest ráno.

Co teď? Jít na hotel? Je 10 v noci. Než dojedu do města, bude jedenáct. Ve čtyři bych měl být na letišti. Takže ve tři vyjet z centra. Asi nemá smysl jít někam spát. Začal jsem googlit hospody v centru. Všechny zavíraly nejpozději o půlnoci, což mou situaci neřešilo. U night clubů byla otevírací doba delší, ale hrály tam mně nic neříkající místní kapely. Zamyslel jsem se a zadal strip club. Jeden je kousek od hlavního nádraží, príma. Ještě jsem proletěl jeden článek, jak to v takových podnicích chodí. Psalo se v něm, že když se chci jen koukat, aby mě holky moc neotravovaly, mám se obléknout jako křupan. Pohledem jsem sjel své oblečení, usmál se, že to vcelku souhlasí a vyrazil.

strip club bezpasaka.cz

Kolem klubu jsem nervózně udělal jedno kolečko. Byla tam ochranka a koberečky. Nakonec jsem se odvážil a přišel ke vchodu. Zeptali se mě, zda chci vstoupit. Řekl jsem, že ano. Pak, že musí zavolat managera. Odkývnul jsem a čekal. Všichni v obleku, já v mikině a kalhotám ke kolenům. Kouknul na mě, řekl, že musím zaplatit vstupné a vše si nechat v šatně. Souhlasil jsem a byl vpuštěn.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image