Erotická povídka: Světová rekordmanka v souložení s cizinci

sex s cizinci broskvicky.cz

Sex jsem měla ráda už odmala. Nebo odmala, od šestnácti, co jsem ho zkusila poprvé. Je velmi příjemný, prožívám při něm pocity, které jsem do té doby nepoznala. A i když se za nymfomanku nepovažuji, asi trošku jsem. Aspoň jednou denně, krom pár dnů, bych to chtěla. Jenže vždy se ze vztahu vytratila ta vášeň a já si dříve či později hledala nového kluka.

Když jsem zrovna byla sama, nabídla mi kamarádka Zita, aby nejela sama, zda bych s ní nejela do Barcelony. Podle všeho pěkné město a tak jsem souhlasila. Kamarádka je na můj vkus trošku ztřeštěnější a tak jsme jely spolujízdou s nějakým chlapem a měly bydlet zadarmo přes, do té doby pro mě neznalou službu, couchsurfing. Couchsurfing je pro podobné blázny, jako Zita, co hodně cestují a nechtějí za to platit. Pokud máte volný rozkládací gauč, můžete ho zadarmo přenechat cestovateli. A vy pak na oplátku můžete zadarmo spát u někoho jiného. U Zity občas někdo přespí, víc spává ona. To jsem ale do té doby nevěděla. Poslala mi odkaz a ať něco vyberu sama.

Jak jsem brouzdala a hledala, uviděla jsem, že nabídky lze filtrovat. Samostatný pokoj, sdílený pokoj, sdílená postel. Co? Sdílená postel? OMG, pomyslela jsem si a zkusila filtr použít. Několik neaktivních profilů, ale našla jsem asi tři uživatele, co mají manželskou postel a spí v ní sami. A tak zadarmo nabídnou někomu, ať spí s nimi. Hrozně mě to pobavilo, taková hloupost. Jak někdo může v jedné posteli spát s cizím člověkem? No nic, vybrala jsem bydlení s pokojem jen pro nás a poslala ho Zitě, která ho zamluvila svým účtem nabitým kladným hodnocením.

sex s cizincem bezpasaka.cz

Barcelona super, řidič super, bydlení skoro super. Jako bylo pěkné, ale neměly jsme vlastní klíče, takže v sedm ráno nás vyhodili na ulici a v sedm večer jsme se dostaly domů. Bydlely jsme s příjemným mladým párem. Pohovka vcelku pohodlná. Jen se dělit o jednu koupelnu s asistentkou nějakého šéfa, která se líčila déle, než já se Zitou dohromady, nebylo vždy snadné. Ale přežily jsme to a zážitků nebylo málo.

Doma jsem ve slabé chvilce zabrousila na porno stránky. Fake agenty jsem znala, ale fake hostel?

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image