Erotická povídka: Tátova nová mladá to má ráda

tátova milenka broskvicky.cz

V pátek mi táta volal, že mám v sobotu přijít na oběd, že mi chce představit svojí novou mladou. Říkám si: „No, proč ne.“ Cestou k němu jsem koupil lahev vína a nějakou kytku pro ten jeho novej objev. Je už docela dlouho rozvedenej, ale ulovit pořádnou kost pořád umí.

Když jsem tam přišel a uviděl ji, v kládě se mi rozhučelo jako nikdy. Dlouhý nohy, kozy pětky, černý vlasy a kundička pěkně obtažená v růžovejch tangáčích, který prosvítaly přes sukni. Málem jsem z ní stříkal už ve dveřích.

Táta mě přerušil, vrátil do reality a představil mi ji: „Michale, to je Aneta.“ Podám ji ruku, abych se taky představil. Aneta ji pevně chytne a roztouženě se mi zadívá do očí. Kéž by mi takhle chytla mýho ptáka! Očima sjede dolů, protože ji ten můj klacek zdraví na stehně. Bože, co bych jí dal! Jak já bych ji klátil. Šukal bych, až bych brečel. Kousne se do rtu, odvrátí pohled a mně se málem podlomí kolena. Ten pohled, to není jen tak obyčejná ženská, je vidět, že to má pořádně spočítaný, kurvička jedna.

sexy bruneta bezpasaka.cz

„Sakra, je to tátova ženská, tohle nejde!“ říkám si v hlavě a přemýšlím nad výmluvou, abych mohl zmizet. V tu chvíli ale Aneta vykoukne z kuchyně, zavolá mě k obědu a přitom se kozičkama opře o pult a bradavky se jí vztyčí jak moje péro. Tak já tedy zůstanu. 

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image