Erotická povídka: Úniková hra

Úniková hra

Byli na chodbě, bylo v ní šero. O to více partičku zaujalo červené světýlko, malá kontrolka blikající v rohu chodby. První ji zmerčil Štěpán. Kamarádi vyhodnotili, že jde asi o alarm, a tedy nelze jen tak přejít chodbou. Bylo možné vejít jen do jediné místnosti, kam taky šli. Byla to pracovna. Všude mnoho složek s dokumenty, na stole puštěný počítač chráněný heslem.

Gábina chtěla heslo do laptopu prolomit, klukům se to ale zdálo zbytečné a otevřeli dveře na balkón. Byli ve třetím patře, myšlenka skoku byla zamítnuta v hlavách všech, nikdo to neřekl nahlas, všechny to však napadlo. Balkónem šlo přejít do dalšího pokoje, jen balkónové dveře druhého pokoje byly zavřené. Okno bylo otevřené na ventilaci. Ani Gábina s nejtenčí rukou nedokázala dosáhnout na kliku a okno otevřít.

Zkoušeli to různými věcmi, co našli. Začali pravítkem, pokračovali nohou ze židle, botou a u počítačové klávesnice skončili. Pochopili, že tudy cesta nevede. Bouřlivě prohledávali šuplíky a složky, dokud nenašli manuál bezpečnostního systému. Kromě lístečku s heslem se v něm dočetli, že vypínání je u vstupních dveří a že systém zachytí jen objekty půl metru nad zemí a pohybující se rychleji než jeden metr za tři vteřiny. Dále zjistili, že alarm se spustí až po 20 sekundách od takového pohybu.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image