Erotická povídka: Vlhký den na chalupě

Jaký je to dnes krásný den, říkám si. Stojím na zápraží a dívám se na pobíhající daňky. Tráva je ještě vlahá od ranní rosy a slunce se začíná pomalu probouzet. Tu nádheru si umíte představit. Je brzy ráno, teprve 7. hodina. To bych v Praze ještě spala. Abyste mi rozuměli, můj otec je vášnivý myslivec a od mysliveckého spolku má možnost si na týden si pronajmout chatu u lesa v Beskydech. Jezdíme sem už od mala. Tento rok jsem se na chatu vydala pouze já a moje kamarádka Diana.

Diana je městská holka, takže se jí na chatu úplně nechtělo. Ale já jí přesvědčila, že zažijeme dobrodružství. Musím říct, že ona z nás je ta krásnější. Je vysoká, štíhlá brunetka s modrýma očima a pevnýma čtyřkama kozama. To si pište, že se jí chlapi spíš dívají do výstřihu, než do očí. Já jsem, jak se říká „krev a mlíko“. Ona má za sebou hodně zkušeností s muži, v Praze navštěvuje i swingers párty. Já jsem beznadějná romantička, čekajíc na svého prince.

Opírám se o zábradlí, kochám se výhledem do krajiny a přibíhá ke mně Diana. Plácne mě po zadku a říká: “Šup, převlékni se a jdeme si zaběhat.” Já na ni koukám, jestli nespadla z višně: “Já a běhat???” Naposledy jsem běhala na základce v těláku. Ale tak co, proč si nezpestřit den. Převlékám se, nazouvám si boty a běžíme k lesu.

Běžíme pomalu okolo rybníka, podél lesa, a Diana se na mě pořád směje. Je mi to divné, ale … .

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář