Erotická povídka: Vzrušení v lomu

Dívka v autě

Rozhodl jsem se, že napíšu povídku. Chvíli jsem přemýšlel, zda bude smyšlená nebo ze života. Rozhodl jsem se, že dám volný průchod své fantazii a uvidím, co z toho nakonec bude, třeba se mi tam připlete něco z reality, uvidím.

Jednoho dne jsem se vydal na služební cestu autem. Už dlouho mě láká představa vzít pěknou stopařku a třeba si s ní něco užít. Znáte to, ohraná historka, kdy často slyšíte, jak někdo narazil na stopu na jednu krásnou holku v minisukni nebo ještě líp dvě. Jezdím docela hodně, ale takovéto typy holek nevídám nikde, asi jezdím blbou cestou.

V průběhu cesty, když už slunce stojí v nadhlavníku a v autě je k nevydržení i přes zapnutou klimatizaci cítím, jak venku slunce rozpaluje asfalt, vidím v dáli u krajnice siluetu postavy. Když se přibližuji, zjišťuji, že se jedná o drobnější dívku v černých legínách a bílém tričku s taškou přes rameno a typicky zvednutým palcem. Tvář si nestihnu v té rychlosti prohlédnout, přesto šlapu na brzdu a zastavuji kousek za ní. Než stihne přijít ke dveřím, stihnu si ji prohlédnout ve zpětném zrcátku.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image