Erotická povídka: Vzrušující anál pod sprchou

eropovídka anál ve sprše broskvicky.cz

Napsal Passs

Naše trojka byla opět naplánována. Ale člověk míní, okolnosti mění…

Když se mi Honza ozval, začal jsem tušit. „Hele, musím služebně na pár týdnů do zahraničí, takže nám to tentokrát nevyjde.“.A hned jsem se cítil dost zklamaně. Společné trojky jsem si vždy dost užíval, byli jsme už sehraní a fantazii jsme rozhodně meze nekladli.
Naštěstí pokračoval: „Ale Jitka tu je, a chtěla by se s tebou i tak sejít. Mě to nevadí, ať si holka užije.“

Když jsem k ní pak v daný den dorazil, byl jsem už dost natěšený. I přes tu dlouhou řady našich setkání, společného sexu, mě stále přitahovala. A taková situace, bez Honzy, byla zajímavá novinka. Na rozdíl od oblíbených klišé mi rozhodně neotevřela v župánku, pod tím nic. Ani jsem to neočekával. Ale sex s ní stál vždy za to. A ani tentokrát jsem se v očekávání nezklamal. Trochu jsme si pokecali, něco pojedli, popili, stejně jako dříve ve třech.

erotická povídka anál ve sprše bezpasaka.cz

Situaci vzala jaká je, chtěla si to užít. Zamířili jsme spolu do koupelny, vířivka už byla napuštěná. Byla dost velká, vešli jsme se do ní vždy všichni tři. Ale tentokrát jsem se nemusel předem sprchovat sám, do sprchy vedle jsme šli oba. Nebo spíše, po svléknutí mne tam prostě dotáhla za ruku. Naštěstí i jejich sprcha byla obrovská.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image