Erotická povídka: Vzrušující senoseč

Chaluparka

Jednou v létě v měsíci červenec jsem byl jako traktorista službař poslán obracet čerstvě posekanou trávu do velmi zapadlé, ale pěkné chatové rekreační oblasti. Čekal jsem obtížnější prostředí, ale onu realitu, která se mi tam naskytla opravdu ne.

Byla to vyloženě chatová oblast, velmi členitá s mnoha kopci, uprostřed kde byly tři pozemky k obracení, dohromady asi dvacet hektarů, zkrátka nic, co by se nedalo zmlasknout za půl dne pohodové práce.

První dva menší pozemky šly jako po másle, místní rekreanti měli pěkné zpestření svých pobytů, když se jim mezi menšími chatkami, ale i většími a honosnějšími rekreačními objekty začal stromy, křovím a trávou prodírat ne zrovna malý a tichý stroj.

Naštěstí se nic technicky nekazilo, všichni okolo to brali s optimismem a nadhledem, pokecal jsem s několika lidmi a shodli jsme se, že práce se zkrátka udělat musí a že je neobtěžuju. Když jsem se dostal k poslednímu a největšímu, asi deset hektarů velkému pozemku k obracení, zapíchl jsem stroj do stínu stromů na okraji pozemku kvůli času oběda. Agronom mi přivezl oběd, venku bylo moc pěkné počasí, byl to zkrátka super letní pracovní den.

Když jsem skončil s obědem, shodil nohy z volantu a šel si naposled zkontrolovat stroj, než tu rekreační prácičku dorazím, někdo mě venku při řešení jedné drobnější závady oslovil. Otočil jsem se za ženským hlasem a viděl vedle traktoru stát ženu, mohlo jí být kolem třiceti až třiceti pěti let.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image