Erotická povídka: Vzrušující sex ve čtyřech jako dárek

čtyřka sex broskcicky.cz

Napsala Číča

S pohledem na kluky jsem jí pomalu vytáhla sukni k hrudníku, jako bych je chtěla nechat, aby se pokochali pohledem na její podvazky a kalhotky, které měla natažené přes ně. Oba upírali oči do jejího klína, který se pod kalhotkami krásně rýsoval. Vzala jsem si krabičku s koksem a malé množství jí nasypala na místečko holé kůže těsně nad kalhotkami. Vzala si ruličku a všechno z ní vysála. Pak jsem jí to samé místo olízla a Pavlína lehce zasténala.

Vašek s Jakubem si téměř nepostřehnutelně poposedli. Chtěla jsem je vydráždit ještě víc. Chytla jsem ji za okraj kalhotek a stáhla je dolů. Políbila jsem ji na tu hladkou kundičku a špičkou jazýčku zajela malinko dovnitř. Pavlína zasténala hlasitěji. Vašek zaklonil hlavu a vzrušeně vydechl: „Ty vole!“ Bylo to to nejsladší “ty vole“, co jsem od něj kdy slyšela. 

sex ve čtyřech jako dárek narozeninám bezpasáka.cz 1

Pavlína se posadila a převzala iniciativu. Netušila jsem, že v ní něco takového je, ale chytla mě zprudka za vlasy tak, až jsem přivřela bolestí oči. Přiblížila svoje rty k mému obličeji a jako hladová domina mi olízla tvář, jako by mě chtěla ochutnat. Bylo to tak sexy, že jsem cítila, jak mi vlhnou kalhotky. „Postav se“, pošeptala mi do ucha a já ji poslechla. Stála jsem před klukama, koukala přímo na ně a čekala, co se bude dít.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image