Erotická povídka: Žhavá afterparty s lesbami

Už je to nějaký čas, co jsem šukal Anetu. Její vlasy a oči mě provází i ve snech. Není to holka do života, nemůžu ji vzít do kina, na večeři nebo představit rodičům. By je asi klepla pepka. Už i můj nejlepší kámoš se mě ptal, co se to děje. Byl se mnou i v těch chvílích, kdy mě nechala žena a prošel si se mnou depresivní stavy. Měl radost, že je mi zase líp, ale teď už si dělal starosti, co mi to vlezlo na mozek. Nějaká prostitutka a jak se mnou zamávala. Dneska je nějaká oslava narozenin jeho kolegy a já musím jít s ním. Prý se podíváme na normální holky a třeba mi některá dá. „Se určitě některá slituje,“ říká a přijde mu to jako nejlepší vtip dne. Debil to je. Ale co, vypadnu mezi lidi, dáme s Martinem pár piv a bude pohoda. Bude tam i náš společný kámoš Petr.

Večerní akce se blíží a já si říkám, že jsem na nic z toho neměl kývnout. Mohl jsem být v klidu doma a třeba bych zavolal Anetce. Chtěl bych tu bohyni zase protáhnout. Přicházím na domluvenou adresu a říkám si, že tam budu chvíli a vrátím se domů, ať nikde nezacláním. Vzal jsem nějakou láhev whisky, abych nepřišel s prázdnou. Petr i Martin už tam asi budou. Zvoním u nenápadně vyhlížejícího domku, otevře mi Kamil a zve mě dál. Ve dveřích mu předám dárek a jdu mezi hloučky postávajících vesměs neznámých lidí. Rychle se rozhlédnu po obýváku. Vesměs páry, pár samotných chlápků, tamhle kámoši a tři kočičky u baru. Jedna je obzvlášť kus. Má minišaty na tělo, taková nádherná prdelka, až se mi zatajil dech. Když se otočí, je to ještě lepší. Krásný kozičky velikosti tak akorát do ruky. Hmmm, ta by šla. Její kámošky už tak pěkný nejsou, jedna nic moc v obličeji a druhá má dost velkou prdel. Ale ty nádherný mega kozy. Hned se mi vybavila moje bohyně. Moje Aneta.

prostitutka sexy Aneta Bezpasaka.cz

Mávám na kámoše a mířím si to k nim. Petr s Martinem se mě rovnou ptají, jestli jsem si všiml tý kundičky u baru. Kývám, že jo. Petr si ze mě začne dělat srandu na téma „Bohyně“ a já jsem nasranej, že mu Martin něco řekl. Probíráme práci, kluci mluví o svých ženských, co mají doma, a chlast teče proudem. Je něco k půlnoci a já se chystám domů. Kluci, že jdou taky. Jak tak míjíme ty holky, které se moc daleko od baru neposunuly, ta s tou velkou prdelí říká: „Hej, pánové, pojďte s námi, vypadneme někam, kde se víc pobavíme.“ Pivka udělala svoje a tak souhlasíme. Je jedno kam vypadneme, můžeme dát pivko ještě někde v baru. Holky se nám představí a jde se ven.

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image