Erotická povídka: Žhavý večírek u sběratele silikonových sexy krásek s nečekaným koncem

Život nám do cesty přihrává často zcela nečekané zážitky. Když jsem byl na pracovním pohovoru do známé mezinárodní firmy, ani ve snu by mě nenapadlo, že se z vrchního manažera stane můj dobrý kamarád. Kdyby mi někdo o tomto solidním muži v sakra drahém kvádru prozradil, jaký je jeho tajný sběratelský koníček, nevěřil bych mu a považovat to za žert. Jedna sobotní podzimní noc mě ale přesvědčila o opaku. A nestačil jsem se divit.

Nová práce, nový kamarád, nečekané pozvání

Když jsem se po pohovoru, na který jsem se připravoval více než měsíc, dozvěděl, že vysněné místo je moje, byl jsem opravdu šťastný. S vervou jsem se vrhl do práce a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Mého obchodního talentu si brzy všiml vrchní manažer české pobočky celosvětově úspěšné firmy.

Pan K. byl o deset let starší než já a byl pro mě inspirací a vzorem. Začali jsme spolu chodit hrát tenis a občas zašli i na drink do jeho oblíbeného luxusního baru. Rozuměli jsme si a tak mě ani nepřekvapilo, když mě pozval na malou soukromou oslavu svých narozenin do své vily na okraji Prahy. Trochu mě překvapilo, když s vážnou tváří dodal, že počítá s mou mlčenlivostí a s tím, že co se stane na večírku, také tam zůstane. 

Na večírek jsem se těšil. Bral jsem to jako poctu, protože jsem věděl, že pan K. si jen tak někoho k sobě nepustí. A pozvánka do jeho vily? To už bylo jen pro vyvolené. Zazvonil jsem a dovnitř honosného domu mě vpustila sexy hosteska. Další mi pomohla z kabátu a nabídla drink a řekla mi, ať ji následuji. Dlouhou chodbou mě dovedla do velkého pokoje a já nestačil zírat…

Jako v jiném světě

Přečti si celou povídku až do konce ZDE.

sex s umělou černoškou sex doll

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image