Erotická povídka: Znásilněná na táboře

znásilněná broskvicky.cz

Napsal Tygr

Jela jsem jako každý rok na sportovní tábor. Bývalo to vždy fajn, sranda, dost kluků i holek. Těšila jsem se jak malý dítě. Nebyl to klasický dětský tábor, ale kemp kam jezdil dorost ve věku 15-19 let, takže spíše takové soustředění. Na takovém táboře samozřejmě vždycky vznikla spousta vztahů, lásek, tím pádem i sexu. Alkohol byl sice oficiálně zakázaný, ale všichni víme, jak to v tomhle věku chodí.

Vždy se složilo několik týmů, které proti sobě soutěžily v různých hrách, na konci byl vyhlášen vítězný tým a každý dostal nějakou cenu. Ke konci tábora jsme s jedním týmem soutěžily o první místo. Měla to rozhodnout poslední hra, tým který v ní zvítězí, vyhrává celkové první místo. Vedli jsme si dost nadějně, ale bohužel jsem udělala dost velkou chybu a týmu to celé zkazila. Nakonec jsme kvůli mě prohráli. Kluci a holky z týmu na mě byli docela naštvaní, dost se snažili a věřili prvnímu místu, na které měli dobře našlápnuto.

Večer jsme se sešli, popili něco málo alkoholu a řešili jsme, co bylo a nebylo. Je jasné, že netrvalo dlouho, než někdo ukázal na mě a prohlásil, že nebejt mě, tak jsme to vyhráli. Jedna holka, se kterou jsme se neměly moc rády, prohlásila, že bych si za to zasloužila potrestat. Kapitán týmu dopil skleničku rumu s kolou a řekl, že to je dobrý nápad, když je za dobrý výkon odměna, tak za špatný musí být trest.

„No a co bysme na ní vymysleli?” ozývalo se z týmu.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image