Erotická povídka: Zneužitá v lese u stromu

zneužitá v lese broskvicky.cz

Napsal Sexuh

Měla jsem se svléknout, vše nechat na sedadle v autě a lehnout si do kufru. Rozhlížela jsem se po okolí, úplně sami jsme tam nebyli. Nevím, jestli mě někdo viděl, ale poslechla jsem. Dal mi šátek přes oči, sluchátka do uší s dost hlasitou hudbou, zabouchnul kufr a pokračovali jsme v jízdě.

Netušila jsem, jak dlouho pojedeme. Cesta byla z počátku v pohodě, pak čím dál tím víc rozbitá, až zastavil a otevřel kufr. Celá zpocená jsem ucítila čerstvý vzduch. Vylezla jsem z kufru a stála na nějakých kamíncích. Zabouchnul kufr, zamknul auto, chytil mě za ruku a někam vedl. Nevěděla jsem, kde jsme ani co se mnou bude.

Podle ochlazení vzduchu, vlhké země a jehličí jsem si domyslela, že jsme v lese. Bylo to napínavé, bavilo mě to. Šli jsme poměrně dlouho, nohy jsem už měla docela dost dorasované, jak jsem packovala o kořeny a kamínky. Sešli jsme z cesty a zastavil se. Sundal mi sluchátka.

„Tak jsme na místě,“ řekl. Bylo tam ticho. Opřel mě o strom a začal k němu přivazovat. Provazy pěvně utáhnul. „Chceš napít?“ zeptal se mě. Odmítla jsem. Kdybych jen tenkrát tušila. Dal mi do pusy roubík. Pak překontroloval šátek na očích a znovu mi nasadil sluchátka. Předtím to byl nějaký metal, teď žánr, který nedokáži popsat.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image