Erotická povídky: Vzrušující sny

Přijdeš z koupelny, jen v županu, rozvazuji Ti pásek, župan se rozhalí a první do očí mi padnou Tvá hezky velká prsa a poté i celé tělo. Políbíme se dlouze na ústa, pohladím Tě ve vlasech, po tváři, krku a shrnu Ti z ramen župan abych Tě pohladil i po nich. Župan sklouzne přes paže na zem. Obejmu Tě kolem pasu

……….a pomalu jej začínám hladit ale i boky a zadeček. Jedna ruka mi sklouzne do klína….nahlas zavzdycháš. Pohladím stehna, pysky projedu letmo přes pošteváček a Tvůj dech se začne zrychlovat. Druhou rukou přejedu letmo přes prsa a cítím, jak bradavky krásně tuhnou, je to moc vzrušující……..jsme v kuchyni, posadím si Tě na linku a začnu líbat a laskat tvá prsa.

Bradavky jsou ještě více naběhlé a Ty hlasitě vzdycháš. Chytnu a podržím si Tě za boky a trochu se natáhneš a uchopíš mého mazlíka již pěkně tuhého. Malinko jej pohoníš a já přistoupím co nejblíž…..Rukou vklouznu do Tvého klínu, je tam teplo a vlhko, mušlička je zvlhlá až se šťávička prolíná ven. Prsty přejedu přes ni a zavadím o poštěváček.

……..čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image