Erotické hračky pro ne(po)slušné holky

Erotické hračky jsou čím dál oblíbenějším vybavením ložnic poslušných, neposlušných i neslušných holek. Ať už si užíváte roli eska či déčka (rozuměj submisivní nebo dominantní), bez pomůcek na hraní se prostě neobejdete. Připravila jsem pro vás jejich malého průvodce, takže se nechte inspirovat a zapomeňte na tabu. Zakázané ovoce totiž chutná úplně nejvíc.

Obsah:

Biče, důtky, plácačky a rákosky

erotický bičík Bezpasaka.cz

Erotická pomůcka v podobě bičíku je prostě základ nezbytného vybavení mého nočního stolku. Spanking, neboli výprask v rámci etorické hry, je ideální aktivita pro začátečníky toužící po milostném experimentování. Udělejte si s partnerem/partnerkou hezký večer a vyzkoušejte, co se vám bude víc líbit – jestli na zadek dostat, nebo být pánem situace a držet bičík pevně ve svých rukou.

Doporučuji začít pomalu a jemně. Seznámit tělo s tvarem a materiálem bičíku, začít jemnými doteky a postupně přidávat na intenzitě. Rozhodně se neomezujte pouze na zadeček. Zapojte fantazii a prozkoumejte svou prodlouženou rukou celé partnerovo tělo. Ručím vám za to, že vás to pořádně nažhaví a budete chtít víc.

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image