Erotické pomůcky 21.století – sexuální potěšení jak ho neznáte

masturbátory broskvičky.cz

Erotické pomůcky, které vypadají jako z budoucnosti. Jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů a disponují nejnovějšími technologiemi. Přinášejí mužům, ženám i párům nové dimenze vzrušení a sexuálního uspokojení. Máme pro vás 6 tipů na ty nejzajímavější erotické hračky současnosti. Inspirujte se a pusťte se do hraní. 

Obsah:

Fleshlight LAUNCH robotický masturbátor

automatický masturbátor Fleshlight LAUNCH bezpasaka.cz

Robotický plně automatizovaný masturbátor jménem Fleshlight LAUNCH by KIIROO se narodil ze spojení světově nejprodávanějšího masturbátoru Fleshligt a robotického šukacího stroje Fleshlight LAUNCH. Je interaktivní a propojen s nejmodernějšími technologiemi.

Snadno ho propojíte skrze Bluetooth s brýlemi pro virtuální realitu. Masturbace s tímto přístrojem přináší úplně nové prožitky. Nabízí až 180 zásunů za minutu! Váš penis si ho zamiluje a partnerka na něj brzy začne žárlit.

Zavřete na chvíli oči a představte si následující situaci. Přicházíte unavený a vystresovaný z práce. Před domem jste zase potkali svou sexy sousedku v hodně krátké minisukni. Cítíte, jak se vám v rozkroku probouzí vaše mužství. ALE! Partnerka není doma, nebo jí zase bolí hlava. Nevadí. Máte přece svůj masturbátor 21. století. Obejme váš penis jako vagína dvacítky a v pravidelném rytmu vás přenese do světa nekonečného potěšení. 

Zatímco si představujete zadeček vaší sousedky, masturbátor přirážíme v rytmu, který si zvolíte. Tak dlouho, dokud vám tělo nezalije blažený pocit dokonalého vyvrcholení. Jste uvolněný, uspokojený, stres je pryč. Můžete se probudit. 

Whoop de doo designový vibrátor

vibrátory Whoop de doo Bezpasaka.cz

Tytam jsou doby, kdy vibrátory vypadaly jako černošské penisy. Růžovým, fialovým či blikajícím typů, už také odzvonilo. Nejmodernější vibrátory dnes vypadají jako ze sci-fi filmů a kromě dokonalého designového provedení se rádi páří se slavnými umělci.

Za českou značkou erotických pomůcek pro ženy Whoop de doo stojí produktová designérka Anna Marešová. Za svou práci obdržela snad všechny designové ceny, které v Česku máme. Vibrátory z její dílny vypadají na první pohled velmi jednoduše a elegantně. Disponují rovnou třemi vibračními motorky, které poskytují velmi intenzivní vibrace nebo naopak velmi klidné a jemné vibrace po celé jeho délce. 

Díky unikátní technologii je vibrátor zcela flexibilní a … .

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image