Erotické povídky: Nejlepší kamarád mi ojel ženu před očima

sex s kamarádek broskvicky.cz

Napsal paroháč Karel

Robin, můj kamarád, se rád a často poflakoval u mě, zatímco moje žena, Kateřina, nebyla doma. Někdy jsem si myslel, že jsme jako dva bratři, byl stejně vysoký, ale podsaditější a o rok starší. Máme mnoho společného, a tak spolu trávíme dost volného času.

Kateřina je stejně jako já, pětadvacetiletá, brzy budeme slavit druhé výročí naší svatby a již když jsem s ní začal chodit, připadal jsem si jako bych vyhrál v loterii. Je vysoká, štíhlá, s tělem modelky a velkými pevnými ňadry, prostě ten typ ženy, za kterou se každý chlap rád ohlédne. Ona si je toho vědoma a já jsem pyšný jakou ženu mám. Kateřina ráda Robina neměla, ve skutečnosti ho nemělo rádo mnoho lidí, byl poněkud nafoukaný a rád si z lidí dělal legraci.

Ráda ho sice neměla, ale tolerovala ho, chápala, že jsme spolu dělali hodně aktivit, i když já jsem byl poněkud rozmrzelý, že jsem se mu nikdy nedokázal vyrovnat v ničem, v čem jsme soutěžili. Jednou, po tenisovém zápase, který jsme spolu měli a já ho jako obvykle s ním prohrál, mi zašeptal do ucha: „Ošukám ti Katku,“ řekl s jeho obvyklou sebedůvěrou. 

„Do konce měsíce budu mít své péro uvnitř tvé ženy.“ 

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image