Erotické povídky: Odpaněný análek

sex v autě Nikol broskvicky.cz

“Už bych to konečně chtěla zkusit do zadečku. Kdy to uděláme?“

Na tuhle větu jsem čekal asi měsíc, od doby, kdy jsem se s Nikol poprvé setkal, a co jsme se začali párkrát týdně scházet na erotická dobrodružství v autě, různých whirlpoolech nebo na hotelech. Její touhu divoké šukačky za bouřky (někde v lese, v blátě) jsem jí zatím splnit nemohl, a tak jsem nadšeně souhlasil s touhle variantou.

Nikol byla chytrá, pětadvacetiletá holka a snadno si dokázala vypočítat, že mé péro je na první průnik do jejího análku to nejlepší. 16 cm délky s dobrým poměrem obvodu ze mne nikdy žádnou pornohvězdu nedělalo, ale naopak, až na vyjímky, zase nikdy neurazilo. Často, když jsem jí lízal její nádhernou kundičku, která chutnala jako nebe, jsem zajížděl palcem do zadečku a cítil, jak je tam útulno a že šoustání do téhle dírky se jí bude jednou moc líbit.

O pár dní později, co položila tuhle otázku, jsme seděli vedle sebe na zadních sedadlech mého auta a dívali se navzájem vzrušeně do očí.

Na Nikol se mi nejvíc líbilo její plánování. Většina holek velmi nerada řeší po slovech nebo písmenkách sex a co v něm příště budeme dělat. Jako kdyby se styděly samy před sebou, jako kdyby se bály, jak budou vypadat. Nevím. Ale u téhle holčiny to bylo jiné. Dokázala se mnou propsat hodiny o sexu a perverzních praktikách, nic jí nebylo cizí, a dokázala plánovat přesně, co uděláme, až se zase uvidíme. A to mě bralo, jako nic jiného.

Ta její živočišnost a otevřenost, kterou většina děvčat prostě a jednoduše nemá. Pokaždé, když sedala ke mě do auta, přesně věděla, kam jedeme a za jakým účelem. Jaké praktiky dnes zkusíme, jak mne udělá, kam se vystříkám, odkud to slíže atd. Vždy měla vše do detailu naplánované.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image