Erotické povídky: Z červeného salónu

povídka z červeného slonu broskvicky.cz

Barová místnost, kam jsem byl uveden, se skládala z prosklených stěn, baru a z několika pohodlných sedaček s nízkými stolky. Uprostřed na jakési podestě či pódiu se tyčily dvě tyče, nikoliv nepodobné těm v tělocvičnách. Coby nově příchozí jsem byl ihned očíhnut a zhodnocen. Po tělesné, duševní i finanční stránce.

Usedl jsem na sedačku a než jsem se stačil dvakrát nadechnout, vydala se ke mně jedna z dívek, (asi chudák prohrála nějaké neviditelné losování mezi děvčaty), posadila se ke mně, položila si nohu přes nohu a uličnicky se na mě podívala. Usmál jsem se sebevědomě a zvědavě si ji prohlížel. Byla mladá a docela fešná. Zašilhal jsem dolu na její nohy a spokojeně zavrkal.

Slečna do mě lehce drcla nohou a zeptala se, co si dám k pití. Objednal jsem pro sebe i pro ni, a zalitoval, že jsem přestal kouřit. Slečna se představila jako Eliška, já jako já, a oběma nám bylo jasné, že tam ani Eliška ani já vlastně vůbec nejsme. Po chvíli nezávazného klábosení jsem se neudržel, položil jí ruku na jemně síťovanou černou punčošku a zavrněl blahem. Sice docela potichounku, ale určitě ne bez povšimnutí, protože se Eliška přisunula o kousek blíž.

Uvolnil jsem se, přestal myslet na svět venku, a oddal se tomu andělskému dotyku. Hladil jsem Eliščinu nohu přes celé stehno, koleno až ke kotníku, kde jsem prsty jemně obkroužil okraje lodiček, přejel nárt a putoval zase nahoru. Povídali jsme si a kupodivu i docela plynule, protože po chvíli se Eliška přisunula ještě blíž, položila levou nohu přes mojí a pravou si opřela o stolek. Nadšeně jsem si prohlížel tu druhou nožku v lodičce a náhle si uvědomil, jak moc toužím ji zlíbat.

Víc než cokoli jiného, kdepak nějaký sprostý koitus někde v tmavém koutě, ale mazlit se s těmito nožkami, obejmout je celým svým bytím, to jsem si přál, moc přál. A protože jsem byl tam, kde jsem byl, věděl jsem, že se mi to může i splnit. Podíval jsem se Elišce do očí a spatřil v nich lehounké pobavení. Řekla: „Pojď si zatancovat.“ Zvedla se a ladně kráčela na plac, já s jistými rozpaky za ní, trochu předkloněn, protože pan Vrtiška mi zrovna honem potřeboval něco říct…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image