Erotické příběhy ze života. S dobrým koncem plným sexu

erotické příběhy beroskvicky.cz

Život je jedno velké jeviště a ne vždy se hraje hra, na kterou se chceme dívat. Ne všechny filmy začínají šťastně, ale přesto mají dobrý konec. Jak vypadají příběhy, se kterými se málokdo svěří?

Obsah:

  1. Nešťastný šťastný zájezd. Filip: 28 let
  2. Jak to funguje v reklamní agentuře. Ondřej: 32 let
  3. Přišla si stěžovat, nakonec odešla šťastná. Martin: 40 let

Nešťastný šťastný zájezd. Filip: 28 let

Lidé by tomu nevěřili, ale na dovolené v Chorvatsku lze narazit na takové kuriozity, které člověka doslova překvapí. Na přelomu července a srpna jsem si vzal u svého zaměstnavatele dvoutýdenní dovolenou s tím, že společně s rodiči pojedu na zájezd do Chorvatska. Pro řadu Čechů je to typickým místem, kde tráví dovolenou, ale já tam nikdy nebyl, tak mě zajímalo, co na tom všichni vidí.

Jednalo se o skupinový zájezd a všichni jsme jeli autobusem. Už tehdy jsem si všiml, že kromě několika párů postarších lidí s námi jede i jedna mladší dvojice. Měli jsme namířeno do Rabacu, kde jsme také dostali ubytování ve větším apartmánu. Jenže po příjezdu se vše pos**lo.  Přišla bouře a celá dovolená byla v čudu. Pršelo celé dva týdny, tak jsem si aspoň užil tiché noční vycházky, během kterých kaluže deště hezky odráží světlo všech lamp, reflektorů, neonů a celkově osvětlení. Město tak dostává jiný nádech, který během dne nelze získat. Moře bylo díky dešti také i lépe cítit.

Každopádně nebylo moc co dělat. Na plážích celkem vlhko a chladno. Sem tam do vody jo, ale povětšinou byli všichni ve městě, nebo ve svých pokojích.  Poslední den zájezdu všichni odjeli do příbuzného městečka na prohlídku památek. Aspoň jsem si myslel, že všichni. Opíral jsem se o zábradlí před venkovní chodbou apartmánu a přes menší stromový porost se díval na moře, když se v tu chvíli vedle mě objevila dívka z autobusu, která na zájezd jela v páru se svým přítelem. Byl to ten jediný mladší pár. Po chvíli konverzace bylo jasné, kam vše směřuje. Byla celkem zklamaná. S přítelem plánovali dovolenou, kterou si společně užijí, ale na sex prý ani jednou nedošlo.

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image