Evoluce holení ženského klína

holení kundy broskvicky.cz

Muži se často omezují pouze na to, zda má být klín holý nebo zarostlý. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, v dnešní době si najde to své téměř každý. K této rozmanitosti a svobodě však vedla dlouhá a zajímavá cesta, kterou vás provedu.

Obsah:

Holení intimních míst jako součást módních trendů

holení kundy a ženského klína, historie a současnost bezpasaka.cz

Móda se v dnešní době neomezuje pouze na oblečení a doplňky. Trendům podléhá i samotné lidské tělo. Nejedná se jen o tělesné proporce a takzvaný ideál krásy – například barokní plnokrevnost versus vychrtlost modelek typu Twiggy. Mimochodem, všechny typy žen najdete i na Bezpasáka

Pomineme-li různé chirurgické zákroky a mechanické zásahy do těla, velkou variabilitu úprav skýtá hlavně tělesné ochlupení. A nemyslím tím pouze jeho nejmohutnější a nejviditelnější část – vlasy. 

Pozornosti se dostává také chlupům v podpaží, na nohách a samozřejmě i v okolí genitálií. Právě na holení intimních míst se zaměřím v tomto článku a to hlavně u žen. Ty jsou totiž módními trendy vždy ovlivněny více. 

A je celkem jedno, zda jim podléhají proto, aby se líbily mužům nebo samy sobě. Úprava pubického ochlupení však historií procházela ruku v ruce s úpravami chloupků i na zbytku těla, proto většina poznatků bude na obecnější úrovni.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image