Exkluzivní rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

David a Sabina jsou na první pohled sympatický mladý pár. Během rozhovoru vnímám, jak mezi nimi funguje partnerská chemie. Jsou k sobě milí a hodně se smějí. Působí vyrovnaně. Na první pohled na nich nikdo nepozná, jakým hrám se věnují za zavřenými dveřmi své ložnice a nejen tam. Nedílnou součástí jejich vztahu jsou už od začátku BDSM praktiky založené na dominanci a submisivitě. Je to pro ně hra, která jim přináší uspokojení, relax, vzrušení, intenzivní emoce i hluboký pocit důvěry a oddanosti jeden druhému.

Kdy vám do života vstoupilo vzrušení v podobě BDSM?

D: Mě už někdy ve dvaceti letech. Hledal jsem kam patřím, co mě baví, nebaví, vzrušuje. Ze začátku jsem zkoušel různé praktiky jako svazování, biče, rákosky nebo důtky sám na sobě. Po čase jsem potkal lidi, kteří to cítili podobně. Pro mě je BDSM o vztahu submisivity a dominance mezi partnery. Není to primárně o sexu. Ten je taková perlička na konec. Třeba pro subinky je největším potěšením, když jim dovolím se na konci udělat.

S: BDSM bylo něco, co mě už delší dobu lákalo a hledala jsem na internetu víc informací a inspirace. Přemýšlela jsem o tom, co chci v sexu vyzkoušet nebo dělat jinak. Narazila jsem  na stránky BDSM komunity. Zaregistrovala jsem se a zjistila, že jsou tam kvalitně moderovaná fóra, co mají hlavu a patu. Lidi, co tam psali, mi přišli normální a rozumní. Tak jsem hodila do místní skupiny pozvánku na pivo. Přišel jenom David, padli jsme si do oka a od té doby mě učí, jak se chová hodná holka.

Víc čtete ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image