Holení mužských intimních partií

holení penisu broskvicky.cz

Holení penisu a varlat je v 21. století stále populárnější. Muži oceňují hlavně praktické benefity a ženy příjemnější kontaktní plochy při klasice i milostném experimentování. Překvapte partnerku netradičním střihem. Víme jak na to, aby byl výsledek perfektní.

Obsah:

Historie depilace pánských intimních partií

historie holení penisu bezpasaka.cz

Ve Starém Egyptě, Římu a Řecku bylo tělesné ochlupení spojované s barbary. Impéria starého světa držela, jde-li o intimní partie, jednotný hladký směr. V knize Encyclopedia of Hair: A Cultural History od Victorie Sherrowové se lze dočíst následující: „V Egyptě se ženy, ale i muži, zbavovali s výjimkou řas a obočí všeho ochlupení. Zarostlý klín byl považován za necivilizovaný, chloupky dámy a pánové likvidovali pinzetami ze škeblí, břitvami z bronzu a pazourku, ale také drhnutím vyvřelou horninou pemzou či s pomocí vosku připraveného na bázi cukru.”

Podle odbornice na italskou renesanci (14. století) Jill Burkové je možné tuto dobu v Itálii nazývat zlatou epochou depilace. V domácnostech kolovaly tajemné spisy s kouzelnými jmény, které obsahovaly mimo jiné i návody a recepty, jak se zbavit ochlupení: „Svařte roztok z jedné pinty arzeniku a devíti pint páleného vápna. Jděte do lázní nebo horké místnosti a naneste medicínu na depilovanou oblast. Když začne kůže pálit, omyjte ji rychle horkou vodou, aby se neodtrhlo maso,“ líčil bez skrupulí manuál z roku 1532.

Pozdní osmnácté a devatenácté století rozvinulo již civilizovanější technologie holení. V roce 1760 vynalezl francouzský holič Jean Jacques Perret první holicí strojek a historie holení začala dostávat moderní obrysy. V roce 1880 vtrhne na trh King Camp Gilette se svou kultovní žiletkou.

Přestože depilace pohlavních orgánů v různé míře existovala mezi lidmi vyspělých civilizacích vždy, masivně se rozšířila až v sedmdesátých letech 20. století s šířením pornografických snímků na videokazetách.

…pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image