Jak dosáhnout mužského orgasmu, když se nedaří

mužský orgasmus jak na něj broskvičky

Často se mluví o tom, že ženy mají problém dosáhnout orgasmu. Dle sexuologického ústavu ho až 70 % žen předstírá, zatímco pouze 24 % ho nikdy předstírat nemusely. O čem se však nemluví skoro vůbec, je problematické dosažení orgasmu na straně muže. Jaké jsou příčiny a řešení tohoto problému? 

Obsah:

Ztráta sebevědomí, nárůst pochyb a problémy ve vztahu

mužský orgasmus, jak ho dosáhnout bezpasaka.cz

Podle praktikujícího lékaře zabývajícího se studiem i prací v oblasti sexuologie v centru pro sexuální zdraví v australském městě Sydney, Chrise McMahona, je oddálená ejakulace tím nejméně známým a nejméně prostudovaným sexuologickým zdravotním problémem. Dle Chrise trpí neschopností dosáhnout orgasmus či oddálenou ejakulací až 11% mužů, přičemž číslo může být o něco vyšší vzhledem ke studu mužů daný problém řešit se svým lékařem.

Velice důležitou roli hraje obecný přístup mužů, kdy problémy s oddálenou ejakulací a neschopností dosáhnout vyvrcholení většinou nepovažují za zdravotní problém. Prostě si myslí, že jsou neschopní.  Což podporují i fakta, že lékařů znalých této mužské problematiky, je naprosté minimum. Přitom se pro řadu těchto mužů jedná o velice frustrující záležitost, která má značný dopad nejen na jejich sexuální, ale i partnerský život.

Tento zdravotní problém je navíc těžké diagnostikovat, vzhledem k množství hormonálních, psychologických a neurologických faktorů, které v celé záležitosti hrají roli. 

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image