Jak jsem objevila BDSM svět

bdsm laura

Spíše než sexuální pracovnice jsem se od určité doby považovala za kněžku lásky. O BDSM praktikách jsem věděla, že existují a znala jsem několik kolegyň, které je nabízely jako součást svých služeb. Já jsem si bohatě vystačila bez nich a muži je po mě nikdy nevyžadovali.

Všechno se změnilo jednoho dne, kdy ke mě přišel výjimečný klient. Dostal na mě doporučení od svého přítele. Byl to Němec a jmenoval se Dan. Zazvonil na minutu přesně a s sebou si přinesl velkou, elegantní, koženou tašku.

Mým zvykem je nejdříve si s každým klientem (ať už je to muž, či žena) sednout a vypít sklenku vody, čaje, vína nebo šampaňského. Při prvním setkání se snažím během počáteční konverzace uvolnit atmosféru a zjistit, co by si klient přál, po čem touží a nastavím mu jasné hranice, moje tabu.

bdsm laura

Dan si poručil vodu s ledem a začal mluvit první. Prý velmi rád praktikuje při erotických hrách dominantní a submisivní vztah. V tašce si přinesl svoje oblíbené pomůcky a ode mě by chtěl, abych se mu submisivně oddala a on si se mnou mohl dělat, co chce.

Pokračujte ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image